Konštruktér ( pre osobné vozne) (Ref. č.: 31180600)

    0 38

    2766860

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-08-09 14:28:31

    • Konštruktér

    • Strojárstvo

    Návrh a tvorba náhradných dielov pre opravy železničných koľajových vozidiel – osobné vozne.
    Návrh a tvorba 3D modelov a výkresovej dokumentácie výrobkov – detaily, podzostavy, zostavy.
    Komunikácia s dodávateľmi, pripomienkovanie 3D modelov a výkresovej dokumentácie vypracovaných dodávateľmi celkov a systémov.
    Tvorba výkresovej dokumentácie pre montáž – montážne zostavy.
    Tvorba výkresovej dokumentácie k sprievodnej dokumentácii – prehľadové výkresy a schémy, obrázky do katalógov náhradných dielov.
    Tvorba zoznamov výkresov.
    Zakladanie dát výkresových dielov do SAPu
    Spolupráca s ďalšími konštruktérmi, s elektroprojektantom a technológmi častí vozňov
    Štúdium, tvorba dokumentácie v súlade so železničnou legislatívou.

    Požiadavky na uchádzača

    Výhodou zohľadňovanou pri dohode o mzde je:
    – prax v oblasti tvorby a posudzovania výkresovej dokumentácie
    – prax v konštruovaní výrobkov strojárskeho charakteru,
    – prax v konštruovaní a posudzovaní výkresovej dokumentácie pre železničné koľajové vozidlá
    – prax v konštruovaní prípravkov a jednoúčelových zariadení
    – znalosť výroby dielov a zabezpečovania zvarených a montovaných zostáv, znalosť výrobných
    – znalosti z rozdelenia a označovania materiálov
    – schopnosť zrozumiteľného vyjadrovania v písomnom prejave
    – samostatnosť

    – benefity zmysle platnej Kolektívnej zmluvy pre rok 2017
    – príspevok na dopravu, alebo ubytovanie
    – príspevok na DDS
    – letné a zimné odmeny pri dobrých hospodárskych výdledkoch

    Ak spĺňate uvedené požiadavky, zašlite svoj životopis na uvedený kontakt. Vybraní záujemcovia z predvýberového konania budú kontaktovaní telefonicky.

    Spoločnosť zabezpečuje rozsiahle opravy a modernizácie nákladných i osobných železničných koľajových vozidiel s dispozíciou komplexnej technologickej základne. Výrobný program so širokou škálou technológií umožňuje rozšírenie pôsobenia spoločnosti v oblasti strojárskej výroby dielov a montážnych celkov.

    Možný dátum nástupu

    podľa dohody

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    ŽOS Trnava, a.s.

    1000 a viac zamestnancov

    Strojársky priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • CATIA – pokročilý