Konštruktér kreslič výkresov

    0 87

    3110412

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-06-22 16:52:34

    • Konštruktér

    • Strojárstvo

    Konštruovanie a kontrolovanie výkresov výťahov a zdvíhacích zariadení

    Práca v CAD programoch AutoCAD, Autodesk Invertor a špecializované výťaharské softvéry

    Požiadavky na uchádzača

    Požaduje sa solídna znalosť 3D modelovania a najzákladnejšie znalosti v oblasti technických výpočtov.

    – vysoká úroveň hardwaru podľa požiadaviek uchádzača
    – vlastné vozidlo
    – vlastný telefón
    – stravné lístky
    – príjemný a mladý kolektív
    – príjemné klimatizované pracovné prostredie
    – bez väčších stresových situácii
    – prispôsobivá pracovná doba možnosť z časti aj home office

    Výkon profesie je v Bratislavskom kraji.

    Spoločnosť TREVA s.r.o. je na trhu už dlhé roky a jej cieľom je zabezpečovať servis,údržbu,skúšky a montáže výťahov. Patríme medzi popredné firmy na Slovensku. Na trhu sme už viac ako 20 rokov. Hľadáme spoľahlivých a profesionálnych ľudí.

    Možný dátum nástupu

    22.06.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    TREVA, s.r.o.

    10-19 zamestnancov

    Stavebný priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • AutoCAD – pokročilý