Konštruktér

    0 80

    867790

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-04-19 14:26:16

    • Konštruktér

    • Elektrotechnika a energetika

    – vývoj konštrukcii mechanických časti elektrotechnických zariadení,
    – komunikácia so zákazníkmi,
    – komplexné spracovanie konštrukčnej dokumentácie,tvorba 3D
    modelov, tvorba výkresov zostáv, dielov, kusovníkov,
    – príprava výrobnej dokumentácie, vytváranieDXF súborov,

    Požiadavky na uchádzača

    – schopnosť pracovať v tíme,
    – pozitívny a aktívny prístup k práci,
    – vysoké pracovné nasadenie,
    – spoľahlivosť samostatnosť, systematickosť, presnosť

    Ponúkame:
    – prácu na zaujímavých medzinárodných projektoch so zameraním pre dopravu,
    – motivačný odmeňovací systém (odmeny závisia na osobných výkonoch),
    – odborný a personálny rozvoj,
    – práca s najnovšími technológiami,
    – priateľská firemná kultúra,
    – flexibilný pracovný čas

    Záujemcovia o prácu pošlú e-mailom motivačný list a životopis, v ktorom je nutné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov v súlade s Zákonom č. 122/2013 o ochrane osobných údajov do 15.05.2017. Všetky ponuky budú posudzované, ale kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

    Spoločnosť EMTEST, a.s. ako systémový integrátor ponúka už vyše 25 rokov komplexné riešenia pokrývajúce celé spektrum hardvérového a softvérového vybavenia v oblasti verejnej dopravy a IT systémy pre nákladnú dopravu.
    Spoločnosť všetky svoje produkty vyvíja, vyrába, predáva, nasadzuje priamo alebo prostredníctvom partnerov u zákazníkov a servisuje. S jej výrobkami sa stretávajú cestujúci SAD po celom Slovensku. Úspešne expanduje do krajín EU aj za hranice Európy.
    Všetky pre Vás dôležité informácie o spoločnosti Vám radi poskytneme na pracovnom stretnutí.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    EMTEST, a. s.

    150

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • AutoCAD – pokročilý