Konštruktér

    0 141

    2045059

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-11 09:10:55

    • Konštruktér

    • Automobilový priemysel
    • Elektrotechnika a energetika
    • Strojárstvo

    Pre nášho klienta, medzinárodnú strojársku spoločnosť, hľadáme skúsených kandidátov na pozíciu Konštruktér.
    Vašou náplňou práce bude:
    • realizovať vývojové projekty týkajúce sa návrhu konkurencieschopných strojov (kvalita návrhu, výrobná cena a dodacia lehota)
    • spolupracovať so zákazníkom a s internými a externými partnermi na designe výrobku od fázy konceptu po fázu výroby
    • riešiť technické koncepty a detaily a spracovávať potrebnú technickú dokumentáciu
    • za použitia príslušných CAD systémov vytvárať modely
    • realizovať súhrne výskumy, analýzy a protinávrhy pri jednaní so zákazníkom, dodávateľom, internými a externými partnermi

    Požiadavky na uchádzača

    Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
    • SŠ/VŠ vzdelanie, technického zamerania
    • predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti konštrukcie výhodou
    • pokročilá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka podmienkou
    • znalosť CAD programov (Inventor, ProE, Catia…)
    • dobrá orientácia v technickej dokumentácii

    Spoločnosť Vám ponúka:

    • veľmi zaujímavý motivačný program (13 plat, bonusy a prémie)
    • príspevok na dovolenku, šport, kultúru
    • príspevok na životné a dôchodkové pripoistenie
    • možnosť ďalšieho vzdelávania (jazykového aj odborného)
    • príspevok na stravovanie nad rámec zákona
    • zaujímavú a perspektívnu prácu v medzinárodnej spoločnosti
    • možnosť profesného a kariérneho rastu

    Svoje životopisy zasielajte na adresu: recruitment@ekoporadca.sk
    Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti Ekoporadca, s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

    Spoločnosť Ekoporadca s.r.o. bola založená v Poprade v roku 1996 a je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby s cieľom dosiahnuť spokojnosť, tak na strane klienta, ako aj kandidáta. Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o trhu práce, pracovnom práve a taktiež business consultingu.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Ekoporadca s.r.o.

    5

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne