Klientský servis

    0 1

    3164403

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-08-18 16:09:27

    • Telefonický operátor

    • Administratíva

    Popis práce

    – stabilná a dlhodobá spolupráca
    – klientský servis
    – priama komunikácia s klientom
    – starostlivosť o starých alebo nových klientov
    – aktívna účasť na poradách

    Požiadavky na uchádzača

    – komunikačné a prezentačné schopnosti
    – flexibilita, zodpovednosť, empatia
    – príjemné vystupovanie
    – vysoké pracovné nasadenie
    – lojálnosť
    – chuť učiť sa novým veciam

    – práca v dynamickom tíme
    – zľavy a benefity od našich partnerov
    – motivačné súťaže – rodinná karta, zamestnanecké zľavy a iné výhody
    – možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
    – bezplatné školenia

    Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

    Firma Zaren s.r.o. vznikla v roku 2009, zaoberá sa distribúciou produktov novým, efektívnejším spôsobom, nie len na slovenskom trhu ale aj v Českej republike, Poľsku, Španielsku a v USA. Do spoločnosti Zaren s.r.o. patria divízie: Vorwerk – Kobold, Dreamsy, Eco-Home.

    Možný dátum nástupu

    hneď po zaškolení

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    ZAREN s.r.o.

    100-149 zamestnancov

    Maloobchod