Kaderník/kaderníčka

    0 2

    3217743

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-10-17 15:32:59

    • Kaderník

    • Služby

    -mať rád svoju prácu, pristupovať k nej svedomito a s úsmevom
    -chuť na sebe pracovať/školiť sa
    -starostlivosť o zákazníka
    -odborné poradenstvo
    -poskytovanie komplexných kaderníckych služieb
    -čistota a poriadok v pracovnom prostredí

    Požiadavky na uchádzača

    privítame človeka, ktorý má vzťah k práci, je usmievavý a pozitívne naladený.
    PRAX nie je potrebná-vyškolíme si vás radi sami, aby ste boli úspešný a vyhovujúci naším požiadavkám

    -vyplácanie platu načas
    -odborné vzdelávanie a školenia /od začiatku nástupu
    -rýchly profesionálny postup
    -pracovná flexibilita
    -práca s kvalitnou kozmetikou/dostatok materiálu a pomocok
    –bezplatné farbenie a úprava svojich vlasov
    -zvýhodnená cena na nákup kozmetiky
    -príjemné prostredie a komfort

    Výberové konanie robíme po telefonickom spojení na t.č.:0908 653 820, alebo prostredníctvom e-mailu: studio.exclusive@gmail.com, kde zašlete krátke info o sebe-následne Vás budeme kontaktovať.
    Ak Vás naša ponuka zaujala, budeme radi, ak sa nám ozvete!

    STUDIO EXCLUSIVE je štúdio s 12-ročnou tradíciou, kvalitným menom a najnovšími svetovými technikami!
    Máme veľa spokojných klientov, ktorí sú zvyknutí na kvalitnú prácu, dobrú atmosféru a voňavú kávu…

    Možný dátum nástupu

    možný ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť
    • internship, stáž

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • študent strednej školy

    Názov spoločnosti

    Silvia Duchnitzká

    5-9 zamestnancov

    Iné neuvedené oblasti