Junior/Senior Java Programmer (PEGA & Appian)

    0 105

    2056933

    en

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-22 11:36:02

    • IT architekt
    • IT konzultant
    • Programátor

    • Informačné technológie

    Hlavnou úlohou bude návrh, vývoj a implementácia aplikačnej logiky na baze objektového programovania jazyku Java. Ide o prácu s využitím najnovších technologických platforiem PEGA/Appian, ktoré sú momentálne lídrom na trhu.

    – vývoj aplikácií na baze PEGA PRPC a Appian
    – spolupráca na návrhu technického riešenia na základe výsledkov analýzy požiadaviek zákazníka
    – riešenie bugov a priebežná údržba aplikácie
    – príprava technickej dokumentácie
    – agilné metódy, SCRUM
    – denná komunikácia (písomná aj ústna) v anglickom jazyku s kolegami zo zahraničia, videokonferencie
    – cestovanie

    Požiadavky na uchádzača

    Minimum Qualifications:
    • Bachelor’s degree in Computer Science or related field
    • Experienced in building and delivering applications
    • Passion for data structures, algorithms, and design patterns
    • Strong object oriented design skills
    • Excellent verbal and written communication

    Preferred Qualifications:
    • Exceptional command of Java, and common libraries
    • Experience with a high-volume, critical production environment
    • Previous experience solving problems within large, high-performance, real-time, distributed data systems
    • Familiarity with enterprise BI and search products

    – práca v dynamickom medzinárodnom prostredí s využívaním najnovších technológií
    – osobnostný rast, práca v tíme senior programátorov
    – využívajú sa moderné technológie, agilné metódy – SCRUM
    – technické školenia, certifikáty, interné školenia
    – možný aj home office
    – možnosť cestovať
    – zamestnávateľ pre prácu poskytuje Apple MacBook a iPhone

    Symphony is a niche consultancy combining top level business and technology experience with a highly cost effective delivery organisation.
    Symphony teams help clients to achieve ambitious and impressive operational improvements.

    See more : http://www.symphony.eu.com/aboutus/

    Možný dátum nástupu

    01.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • full-time

    Dosiahnuté vzdelanie

    • University education (Master’s degree)
    • University education (Bachelor’s degree)
    • Postgraduate (Doctorate)

    Názov spoločnosti

    Symphony Business Integrator s.r.o.

    Consulting

    Znalosti

    • Language skills
    • English – advanced