Junior účtovník (Ref. č.: 2015020)

    0 114

    2045907

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-12 09:05:05

    • Pokladník
    • Účtovník

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    -samostatné vedenie podvojného účtovníctva podľa slovenských štandardov
    -pravidelná kontrola a úhrada faktúr cez systém MULTICASH, pokladňa
    -blízka kooperácia s hlavnou účtovníkou

    Požiadavky na uchádzača

    – min. stredné odborné vzdelanie s maturitou
    – prax na podobnej pozícii min. 2 roky
    – anglický jazyk na hovorovej úrovni podmienka
    – presnosť, precíznosť
    – silná, asertívna a nadštandardne komunikatívna osobnosť
    – rýchla adaptabilita na kórejské prostredie

    – zázemie v stabilnej a expandujúcej zahraničnej spoločnosti
    – profesionálne a príjemné pracovné prostredie
    – možnosť profesionálneho a osobného rastu
    – práca v mladom kamarátskom kolektíve
    – práca v dynamickej spoločnosti
    – získanie cenných skúseností

    Svoje životopisy v slovenskom a anglickom jazyku posielajte mailom na uvedenú adresu. Upozorňujeme, že bez životopisu aj v slovenskom aj v anglickom jazyku nebudeme Vaše žiadosti evidovať vôbec. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše podmienky, vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých kontaktovať nebudeme, z dôvodu vysokého počtu záujemcov to nie je možné. Nezabudnite uviesť súhlas o spracovaní osobných údajov. Bez tohto súhlasu nie je možné ďalej spracovať Vaše údaje.

    Súhlasím s tým, aby spoločnosť Dong Jin Precision Slovakia, s.r.o. so sídlom Galantská 592, 925 63 Dolná Streda spracúval moje osobné údaje pre účely uchádzačov o zamestnanie v rozsahu mnou poskytnutých osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

    Dong Jin Precision Slovakia s.r.o. je zahraničná spoločnosť, ktorá vyrába presné komponenty pre najmodernejšiu spotrebnú elektroniku. Je strategickým dodávateľom pre SAMSUNG ELECTRONICS SLOVAKIA. Je svetovou špičkou vo výrobných technológiách.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    DONG JIN PRECISION SLOVAKIA s.r.o., Dolná Streda

    600

    Ostatná priemyselná výroba

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Podvojné účtovníctvo – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý