Junior SW tester (BA)

    0 120

    1375854

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-05 12:14:04

    • IT tester

    • Informačné technológie

    Chcete budovať svoju kariéru v prestížnej spoločnosti, v IT firme roka 2012 a mať šancu zlepšovať svoje odborné znalosti a rozvíjať svoje skúsenosti? Chcete sa podieľať na unikátnych projektoch a pracovať s najmodernejšími technológiami? Potom neváhajte a pošlite nám svoje CV. Významný SW house – Softec Group hľadá vhodných kandidátov na posilnenie svojho vývojového tímu.

    – samostatné vykonávanie a zaznamenávanie priebehu testovania;
    – vyhodnocovanie výsledkov testov a dokumentovanie odchýlok od očakávaných výsledkov;
    – reportovanie zistených chýb, ich analýza/ interpretácia;
    – príprava a získavanie testovacích dát;
    – poznanie základného vývojového prostredia a firemnej technológie;
    – dodržiavanie firemných postupov a projektových štandardov;
    – spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia;

    Požiadavky na uchádzača

    – dôslednosť a prezícnosť;
    – protímová a proklientská orientácia;
    – ochota a schopnosť učiť sa;
    – angličtina na komunikatívnej úrovni;
    – ovládanie nástrojov MS Office;
    – základy databázových systémov;
    Výhodou:
    – prax. min. 1 rok v oblasti manuálneho testovania ako junior tester;
    – znalosť HP Quality Center (TestDirector) je vítaná;

    Ideálnym kandidátom je absolvent VŠ informatického zamerania so silným záujmom o oblasť testovania IS. Vítaní sú aj študenti 5.ročníka so záujmom o prácu na full-time.

    – zaujímavá práca v atraktívnych projektoch;
    – zabezpečený priestor pre kariérny rozvoj
    – prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills
    – výnimočný tím a konštruktívne pracovné prostredie
    – rozsiahly benefitný systém

    Ak ste sa v tom našli, neváhajte a pošlite nám prosím svoje štruktúrované profesijné CV so stručnou informáciou o sebe a čo vás na tom zaujalo.
    Po dôkladnom zvážení všetkých došlých CV budeme informovať o ďalšom postupe.

    SOFTEC s.r.o. pôsobí už 25 rokov na trhu informačných technológií.

    Sme významnou konzultačno-softvérovou spoločnosťou, ktorá poskytuje svoje služby okrem Slovenska a Česka v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, návrh a vývoj komplexných IT riešení, systémovú integráciu a outsourcing. Medzi kľúčových zákazníkov patria významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

    Softec, to sú predovšetkým starostlivo vyberaní a motivovaní ľudia, sústredení do vysoko výkonných tímov. Príslušnosť k Softec-u je zárukou profesionality a vstupenkou do sveta IT biznisu. Dávame priestor mladým talentom, aby sa mohli podieľať na smerovaní firmy a sofistikovane podporujeme ich rozvoj.

    V roku 2012 sa stal Softec slovenskou IT firmou roka. V r. 2014 s aplikáciou MAX, sa stal víťazom súťaže Microsoft Industry Awards v kategórii najlepšie mobilné riešenie.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    SOFTEC, spol. s r.o.

    300

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Excel – pokročilý