Junior SAP System Administrator (m/f) (Ref. č.: SAP10JSD)

    0 244

    2244790

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-09-07 17:18:44

    • Systémový administrátor

    • Informačné technológie

    – Zabezpečovanie bezporuchového chodu počítačovej siete a informačných systémov, SAP systémov, diagnostikovanie a riešenie technických problémov
    – Inštalovanie, spravovanie, reinštalovanie a aktualizácia softvéru, SAP GTS serverov a pracovných staníc
    – Monitoring prevádzkovaných systémov a správa backup / restore systému, vykonávanie pravidelného zálohovania elektronických dát
    – Spravovanie prístupových práv, zabezpečenie ochrany citlivých dát pred nepovolanými osobami
    – Optimalizovanie chodu a výkonnosti SAP GTS systému
    – Poskytovanie podpory zamestnancom pri používaní SW a HW
    – Špecifikácia, výber a nákup IT techniky

    Požiadavky na uchádzača

    – motivácia a ochota pracovať ako súčasť mladého tímu a učiť sa nové veci
    – administrácia virtualizačných nástrojov (VirtualBox)
    – znalosti SQL a databázových systémov
    – ovládanie aspoň jedného programovacieho jazyka na pokročilej úrovni
    – znalosť programovacieho jazyka ABAP je výhodou
    – Nemecký jazyk výhodou

    Byť členom zanieteného, mladého a dynamického tímu
    – Práca v medzinárodnom prostredí
    – Rozsiahly tréning týkajúci sa procesov a produktov a prehlbovanie vedomostí
    – Možnosť odborného rastu
    – Možnosť zlepšovať jazykové znalosti
    – Ďalšie výhody spoločnosti

    Ak Vás táto ponuka zaujala, prosím pošlite motivačný list spolu so životopisom na adresu jobs@sicod.org. Nezabudnite uviesť ID pozície v predmete Vašej žiadosti.

    SICOD (System Integration Consulting and Development) was founded in 1998 by a group of IT professionals with extensive knowledge of the SAP market and practical experience with implementing SAP products on a national and international scale. SICOD is growing dynamically, broadening its business.

    Using our combination of specialized tools and expertise, SICOD help global organizations restructure and improve their Global trade processes with in existing SAP systems to ensure IT is aligned to help achieve their business objectives. In Global Trade Services, SICOD is helping to implement an affordable IT solution, laying the foundation for global trade activities of international companies trading in different areas.

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    SICOD INFORMATION TECHNOLOGY, s.r.o.

    10

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – programátor
    • SAP – základy
    • Počítačové znalosti – administrátor
    • Administrácia LAN/WAN – pokročilý