Junior recruiter s nemčinou

    0 167

    2033468

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-03 10:01:57

    • Asistent
    • Personalista
    • Personálny konzultant
    • Recepčná
    • Recruiter, špecialista výberov

    • Administratíva
    • Ľudské zdroje a personalistika

    Popis práce

    – Poskytovanie komplexných služieb súvisiacich s náborom
    – Aktívne vyhľadávanie pracovníkov prostredníctvom propagačných aktivít a práce v teréne
    – Organizovanie stretnutí s kandidátmi, vysvetlenie pracovných podmienok
    – Príprava kandidátov na prácu v Nemecku, školenia
    – Príprava pracovnoprávnych dokumentov
    – Priebežná komunikácia s existujúcimi pracovníkmi
    – Riešenie prípadných problémov, sťažností, podpora v krízových situáciach
    – Vkladanie a aktualizácia dát pomocou interného softvéru
    – Administratívne práce

    Požiadavky na uchádzača

    – Komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
    – Znalosť anglického jazyka, resp. iného cudzieho jazyka výhodou
    – Aktívny vodič osobného vozidla
    – Ovládanie PC na používateľskej úrovni

    – Práca v medzinárodnej prosperujúcej spoločnosti
    – Každodenné využívanie cudzích jazykov
    – Kludné prostredie s mladým personálom
    – Možnosť kariérneho rastu
    – Možnosť sebarealizácie a dosiahnutie úspechu
    – Odmeňovanie na základe dosiahnutých výsledkov

    Prosím kandidátov, aby sa prihlásili do výberového konania poslaním CV, a nie registráciou na webstránke! Ďakujem

    www.promedica24.sk

    Promedica24 je dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá sa zaoberá poskytovaním opatrovateľských služieb a náborom medicínskeho personálu. Zdrojom nášho úspechu je široký rozsah ponúkaných služieb, ktorý umožňuje vyhovieť všetkým potrebám našich zákazníkov.
    Opatrovateľské služby
    Poskytujeme opatrovateľské služby pre individuálnych zákazníkov a inštitúcie v Nemecku. V ich mene hľadáme kandidátov, ktorým organizujeme pobyt v zahraničí a zabezpečujeme legálnu formu spolupráce a pripravujeme ich na vykonávanie práce. Už vyše 14 000 Opatrovateliek a Opatrovateľov sa rozhodlo s nami v zahraničí spolupracovať a prejavilo nám svoju dôveru.
    Naše kompetencie
    Naše služby sa vyznačujú najvyšším štandardom. Skupinu Promedica24 tvoria kvalifikované opatrovateľky a zdravotné sestry, ako aj skúsení konzultanti a personalisti, ktorí majú rozsiahle znalosti v oblasti:
    • postupov a štandardov opatrovateľských služieb
    • postupov a štandardov personálnych/náborových služieb
    • podmienok zamestnania v jednotlivých krajinách
    Individuálny prístup ku každému zákazníkovi
    Promedica24 je firmou, ktorá ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne. Tým, že najprv vykonáme analýzu potrieb, môžeme pripraviť takú ponuku, ktorá najlepšie vyhovuje očakávaniam zákazníkov, ako aj vybrať toho najlepšieho pracovníka.
    Rovnako individuálne pristupujeme aj ku každej osobe, ktorá s firmou Promedica24 vycestuje za prácou do zahraničia. Ponúkame zmluvu na obdobie už od jedného mesiaca, ako aj možnosť spojiť cestu do zahraničia s aktuálne vykonávanou prácou.

    Možný dátum nástupu

    05.01.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Promedica24 Slovakia, s.r.o.

    5000

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Nemecký jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Personalistika – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý