Junior nákupca

    0 172

    1957590

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-22 10:03:43

    • Administratívny pracovník, referent
    • Nákupca

    • Administratíva
    • Obchod

    Zaujímate sa o oblasť nákupu a chcete využiť Vaše znalosti nemeckého alebo anglického jazyka?
    Ponúkame Vám pracovnú pozíciu v medzinárodnej spoločnosti v prostredí mladého dynamického tímu.
    Hlavné zodpovednosti nákupcu sú:
    – aktívna komunikácia s internými a externými partnermi v zahraničí
    – príjem a spracovanie žiadostí na nákup v SAP systéme
    – komunikácia s existujúcimi dodávateľmi
    – nákup tovaru a služieb v potrebných množstvách a kvalite
    – kontrola plnenia dodávok objednaných produktov
    – riešenie reklamácií
    – zadávanie a správa základných údajov v informačnom systéme
    – tvorba analýz, reporting

    Požiadavky na uchádzača

    – skúsenosti v oblasti nákupu výhodou
    – obchodné a analytické myslenie
    – výborné komunikačné zručnosti
    – lojalita, samostatnosť a flexibilita
    – rýchle, samostatné a konštruktívne riešenie problémov
    – plynulá znalosť nemeckého a mierne pokročilá znalosť anglického jazyka je podmienkou
    – skúsenosť s SAP/ERP je výhodou

    Zaškolenie na uvedenú pozíciu prebehne v prvých mesiacoh lokálne, ako aj v spolupráci s nemeckým tímom v zahraničí.

    Vaše životopisy v slovenskom a nemeckom/anglickom jazyku spolu so žiadosťou zasielajte e-mailom na zamestnanie@osram.sk. Do predmetu prosím uveďte názov pozície.
    Kontaktovať budeme len úspešných uchádzačov, spĺňajúcich požiadavky a to telefonicky alebo e-mailom.

    OSRAM je svetový líder vo výrobe svetelných zdrojov, ktorý zamestnáva celosvetovo viac ako 30.000 zamestnancov. OSRAM je zastúpený na Slovensku v Nových Zámkoch už 20 rokov, kde pracuje v súčasnosti 1200 zamestnancov.
    Začiatkom roka 2015 sme otvorili nové Centrum zdieľaných služieb (Global Shared Services) so sídlom v Nitre a Nových Zámkoch. Služby ponúkame v odborných oblastiach ako účtovníctvo, financie, zákaznícky servis, nákup.

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    OSRAM, a.s.

    1230

    Ostatná priemyselná výroba

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý