Junior Logistik

    0 126

    2033246

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-02 20:16:48

    • Logistik
    • Nákupca

    • Doprava, špedícia, logistika
    • Obchod

    Popis práce

    – komunikácia s tuzemskými a zahraničnými dodávateľmi
    – nákup produktov a zabezpečovanie ich prepravy
    – vkladanie údajov do systému a ich následné spracovanie
    – vybavovanie reklamácií
    – spolupráca s finančným oddelením
    – práca v skladovom hospodárstve
    – archivácia vykonanej agendy

    Požiadavky na uchádzača

    – schopnosť sústrediť sa na detaily, precíznosť
    – schopnosť riešiť problémy samostatne
    – schopnosť rýchlo reagovať na vzniknuté situácie
    – odolnosť voči stresu
    – tímový hráč
    – príjemné vystupovanie, komunikačné zručnosti
    – anglický jazyk – podmienkou
    – nemecký jazyk – výhodou
    – MS Excel – pokročilý
    – SAP/NAVISION – výhodou
    – prax v oblasti logistiky/nákupu – výhodou

    – služobný mobilný telefón, notebook
    – možnosť kariérneho rastu
    – sociálne benefity
    – komunikácia v anglickom jazyku
    – stabilné pracovné prostredie v nadnárodnej spoločnosti

    V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu, a zároveň splnenia podmienok uvedených v tomto inzeráte, pošlite prosím Váš štruktúrovaný životopis prostredníctvom doleuvedeného linku.

    Sme medzinárodná spoločnosť podnikajúca v oblasti vendingu, prevádzkovania nápojových a predajných automatov.
    V súčasnosti pôsobíme v 21 krajinách, máme viac ako 5.500 zamestnancov a disponujeme viac ako 150.000 predajnými miestami. Denne využíva naše služby približne 6 miliónov spotrebiteľov.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    AS Selecta s.r.o.

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne