Junior Java/JEE developer

    0 134

    2023947

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-23 18:17:38

    • IT konzultant
    • Programátor
    • Softvérový inžinier

    • Informačné technológie

    Popis práce

    U nás Ťa čaká:
    – študijný projekt a mentor, ktorý zabezpečia Tvoj technologický rozvoj;
    – programovanie webových aplikácií a informačných systémov pre domácich i zahraničných zákazníkov;
    – analýzy a návrhy riešení;
    – aktívna spolupráca v tíme;
    – záleží na Tebe. U nás nebudeš len malé koliesko vo veľkom stroji.

    Požiadavky na uchádzača

    Náš ideálny kandidát:
    – má skúsenosť s vývojom Java/JEE aplikácií;
    – má komunikatívnu angličtinu a nebojí sa ju využiť;
    – je nadšený , má chuť na sebe pracovať a ďalej sa zlepšovať.

    Kandidátovi sa ešte môže hodiť:
    – znalosť Spring Framework, Hibernate, SQL, Apache Tomcat, Glassfish, Derby či iného aplikačného serveru;
    – ďalšie znalosti a skúsenosti s technológiami a nástrojmi platfotmy Java, prípadne ďalších programovacích jazykov;
    – znalosť JavaScriptu a frameworkov ako jQuery, DOJO, Ext JS či Angular JS;
    – skúsenosť s vývojom portletov a portálového prostredia, ideálne Liferay.

    – technologické zázemie;
    – rozvojové aj odborné školenia;
    – firemné teambuildingové akcie.

    Vyvíjame software a dodávame vlastné riešenia od webových portálov po e-shopy. Vyznáme sa v systémovej integrácii i v oblasti kvality softwarových nástrojov.
    www.morosystems.cz

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    MoroSystems SK, s.r.o.

    74

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý