Junior Java Developer, Žilina

    0 348

    2287765

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-01-05 12:33:55

    • Programátor

    • Informačné technológie

    Spoločnosť SIGP, s r.o. hľadá do svojho tímu šikovných Junior JAVA developerov. Úspešní kandidáti sa budú spolupodieľať na návrhu a implementácii reálnych IT riešení (web/desktop aplikácie).

    Požiadavky na uchádzača

    • Chuť pracovať
    • Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať
    • Dobré komunikačné znalosti
    • Zodpovednosť za pridelené úlohy
    • Samostatnosť
    • Tímovosť

    • Práca v dynamicky sa rozrastajúcej spoločnosti
    • Práca s najnovšími technológiami
    • Zaujímavé platové ohodnotenie
    • Mladý kolektív
    • Profesionálny rast
    • Neformálne prostredie
    • Teambuildingové akcie
    • Možnosť home office po dohode
    • Osobnostný rast, práca v senior tíme programátorov

    Spoločnosť SIGP, s r.o. sa zaoberá vývojom a podporou software systémov pre externých zadávateľov. Podieľali sme sa na mnohých zaujímavých projektoch pre slovenských a zahraničných partnerov ako napríklad HP, ministerstvo vnútra, ministerstvo financií, RedBull a T-mobile Slovakia. Okrem komplexných IT služieb ponúka spoločnosť SIGP aj IT outsourcing služieb v rámci Slovenska a zahraničia.

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť
    • internship, stáž

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    SIGP, s r.o.

    2

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – programátor
    • C# – základy