Junior Java – Developer (m/ž)

    0 113

    2043300

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-11 10:06:37

    • Programátor

    • Informačné technológie

    Popis práce

    Náplň práce
    – Vývoj a údržba aplikácií na báze Java technológií
    – Analýza a oprava chýb
    – Aktívna spolupráca v tíme
    – Návrh a príprava testov
    – Príprava dokumentácie
    – Spolupráca na tvorbe analýz

    Ponúkame samostatnú prácu v uvoľnenom a priateľskom pracovnom prostredí. Radosť z práce, kolegialita a ochota pomôcť sú pre nás prioritou. Pokračujúci vývoj komplexných postupov ako i vývoj nových riešení, sa neustále starajú o nové výzvy a tvoria základ pre vysokú motiváciu našich zamestnancov.

    Pre posilnenie nášho tímu v miestach Bratislava a Nemecko, hľadáme angažovaných softvérových inžinierov (M/Ž), s nadšením pre inovatívne softvérové riešenia.

    Požiadavky na uchádzača

    Znalosti
    – Dobrá znalosť objektovo-orientovaného programovania
    – Skúsenosti s prácou s Java-frameworkami a platformami ako Spring, Hibernate a JavaFX
    – Skúsenosti s návrhom a prácou s relačnými databázami
    – Skúsenosti s Web-technológiami ako XML, HTML, CSS, Javascript a webservices
    – Znalosti v oblasti deployment a release procesov
    – Skúsenosti s nástrojmi ako Eclipse, SVN, Jetty, Tomcat, Maven a Microsoft Office
    – Zanietenosť pre vývoj moderných a komplexných softvérových riešení
    – Chuť pracovať v tíme
    – Zodpovedný prístup k úlohám
    – Znalosť nemčiny a angličtiny je vítaná
    – Ochota cestovať a pokračovať vo vzdelávaní sa

    Ako spoločnosť, ktorá je orientovaná na budúcnosť, zaručujeme našim zamestnancom trvalé zamestnanie a celý rad príležitostí k profesionálnemu rozvoju. Pomocou starostlivého zapracovania, bežiacich školení a rozmanitého projektového nasadenia, budeme podporovať Váš osobný vývoj a ponúkame Vám dobré možnosti kariérneho postupu.

    Ponúkame
    – možnosť pracovať v Bratislave i v Nemecku
    – ponúkame i kurzy nemeckého jazyka, ktoré môžete navštevovať v priestoroch našej spoločnosti (interný lektor v rámci firmy)

    Zaujali sme Vás našou ponukou? Nájdete sa v našich požiadavkách? Potom sa tešíme na Vaše kompletné žiadosti. Zašlite nám prosím svoj životopis s uvedením možného dátumu nástupu.

    Softplan Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Softplan Informatik GmbH, D-35435 Wettenberg, výrobca INGRADA-systému a jedna z popredných spoločností pre geografické informačné systémy na nemeckom a slovenskom trhu.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Softplan Slovakia, s.r.o.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy