Junior Event Manager

    0 156

    2027224

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-25 15:28:31

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Event manager

    • Administratíva
    • Manažment

    Organizácia konferencií, workshopov, seminárov a mediálnych podujatí pod vedením Senior event managera.
    Komunikácia s partnermi a účastníkmi podujatí.
    Príprava prezentácií, textov a jednoduchých grafických podkladov.
    Práca s redakčným systémom webovej stránky.
    Realizácia prieskumov verejnej mienky vybraných cieľových skupín podľa zadania.
    Tvorba, rozširovanie a aktualizácia databáz.
    Vyhľadávanie, sumarizácia a rešerše informácií podľa cieľového zadania (práca s internetom, databázami, komunikácia s inštitúciami a pod.).
    Hospodárska korešpondencia a pomocná administratíva.

    Požiadavky na uchádzača

    Hľadáme príjemného a pracovitého človeka s dobrými organizačnými a komunikačnými schopnosťami do malého kolektívu našej firmy.

    Ďalšie dôležité vlastnosti a schopnosti:
    – zodpovednosť
    – spoľahlivosť
    – schopnosť pracovať pod stresom
    – dobrý time manažment
    – flexibilita
    – otvorenosť voči učeniu sa nových vecí

    Znalosť práce s Adobe Indesign a redakčným systémom webovej stránky nie je nevyhnutná už v čase prijímacieho pohovoru (vieme Vás v krátkom čase zaučiť), ale je výhodou.
    Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka mimo angličtiny je výhodou.

    Perspektíva: do konca roka 2015 sa úspešný uchádzač stane plnohodnotným členom nášho tímu.

    – do konca augusta flexibilný pracovný čas na cca polovičný úväzok
    – od septembra práca na dvojtretinový až plný úväzok

    Svoje životopisy zasielajte v slovenskom jazyku na adresu vaclavikova@itapa.sk. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

    Zaslaním svojho CV dávate svoj dobrovoľný súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách podľa § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov spoločnosti Direct Impact, s.r.o.

    Spoločnosť sa zaoberá organizáciou konferencií, seminárov, workshopov, kultúrnych a spoločenských podujatí (zameraných na rozvoj informačnej spoločnosti na Slovensku).

    Možný dátum nástupu

    15.4.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Direct Impact, s.r.o.

    5

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Adobe InDesign – základy