Junior CRM Consultant (Ref. č.: Jr. CRM)

    0 168

    1642700

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-17 10:48:17

    • IT analytik
    • IT architekt
    • IT konzultant

    • Informačné technológie

    Popis práce

    spolupráca na analýzach zákazníckych požiadaviek;
    účasť na zákazníckych projektoch;
    účasť na interných rozvojových projektoch;
    konfigurácia a úprava systémov podľa zadania;
    programovanie funkčných celkov podľa zadania;
    tvorba softvérovej dokumentácie;
    spolupráca s ostatnými poradcami;

    Požiadavky na uchádzača

    študent 5. ročníka VŠ v technickej alebo IT oblasti, prípadne absolvent;
    všeobecný prehľad v oblasti podnikových informačných systémov;
    skúsenosti so SAP riešením veľkou výhodou;
    znalosť riešenia Salesforce.com alebo iného CRM riešenia je vítaná;
    skúsenosti s programovaním výhodou;
    logické, analytické a procesné myslenie;
    komunikatívnosť, flexibilita, profesionálne vystupovanie, systematickosť;
    aktívna znalosť anglického a/alebo nemeckého jazyka;
    inovatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, tímový hráč, mobilita.

    flexibilná pracovná doba;
    množstvo benefitov;
    práca v príjemnom tíme skúsených CRM consultantov/ developerov;

    Prosíme o zaslanie CV + motivačného listu na náš HR Office, office@anodius.com

    Spoločnosť Anodius je IT poradenská spoločnosť so zameraním na inovatívne korporátne CRM Riešenia a Služby, založené na platformách SAP a Salesforce.com. Slogan spoločnosti Walk the Talk (slová sú činy) plne vyjadruje podnkateľskú filozófiu a zároveň politiku kvality, ktorá vychádza z hodnôt progresívneho myslenia, dynamického a efektívneho prístupu s využitím špeciálneho know-how nadobudnutého empiricky, pričom prestíž je základným stavebným prvkom.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Anodius, a. s.

    25

    Iné služby

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne