Junior Animátor / Kompozitor / Strihač

    0 4

    3217583

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-10-17 13:52:05

    • Art director
    • Grafik
    • Produkčný
    • Strihač

    • Manažment
    • Žurnalistika, polygrafia, médiá

    • navrhovanie a realizácia animovaných videí a motion graphics animácie
    • kompoziting animovaných videí
    V spolupráci s realizačným štábom zabezpečovať postprodukčné spracovanie diel zahŕňajúce:
    • strihovú prípravu diela
    • strih diela s ohľadom na zámery režiséra
    • obsluhu technických zariadení strihového pracoviska
    • administrácia IT techniky (video)
    • podpora technického a netechnického personálu

    Požiadavky na uchádzača

    • ochota pracovať nepravidelne (v prípade potreby niekedy aj počas víkendov a sviatkov)
    • záujem o nové filmové technológie
    • snaha každý deň sa učiť a zdokonaľovať
    • kreatívne a inovatívne myslenie
    • tímový hráč
    • precíznosť
    • zodpovednosť
    • komunikatívnosť

    Flexibilný pracovný čas, možnosť osobného rozvoja (odborná stáž v Prahe, alebo v Londýne), zaujímavá a kreatívna práca, stály kontakt s medzinárodnými špičkovými odborníkmi v oblasti animácie, vfx a filmovej postprodukcie, skvelý kolektív, príjemné prostredie…

    V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami a referenciami, resp. so svojim pracovným portfóliom a so sprievodným motivačným listom na adresu:
    jozef.lipa@eallin.com

    Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

    Odpoveďou na tento inzerát, zaslaním Vášho životopisu a ďalších osobných materiálov do spoločnosti EALLIN NOMAD Slovakia s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

    Reklamná a filmová produkcia s vlastnou postprodukciou.
    Jedna z najúspešnejších spoločností v európe zaoberajúcich sa animáciou
    s pobočkami v Prahe, Londýne, Tokiu a Bratislave.
    www.eallin.com
    www.nomadfilms.sk

    Možný dátum nástupu

    01.12.2017

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • živnosť
    • internship, stáž

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    EALLIN NOMAD Slovakia s. r. o.

    Umenie a kultúra

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Adobe After Effects – pokročilý