Java/JEE Developer

    0 143

    2076409

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-13 15:27:01

    • Programátor
    • Softvérový inžinier

    • Informačné technológie

    – programovanie webových aplikácií a informačních systémov pre lokálnych aj medzinárodných zákazníkov,
    – analýzy a návrhy riešení,
    – spolupráca s ostatnými členmi tímu.

    Požiadavky na uchádzača

    – má skúsenosti s vývojom Java/JEE aplikácií,
    – vo svojom portfoliu znalostí má Spring Framework, Hibernate, SQL, Apache Tomcat či iný aplikačný server,
    – výhodou sú ďalšie znalosti a skúsenosti s technológiami a nástrojmi platformy Java alebo ďalších programovacích jazykov,
    – výhodou je perfektná znalost Java Scriptu a frameworkov jako jQuery, DOJO, Ext JS či Angular JS,
    – má komunikatívnu angličtinu a nebojí saj u využiť,
    – je nadšený, má nápady, ktoré chce realizovať a s chuťou zisťuje nové informácie.

    – technologické zázemie,
    – rozvojové aj odborné školenia,
    – firemné teambuildingové akcie.

    Vyvíjame software a dodávame vlastné riešenia od webových portálov po e-shopy. Vyznáme sa v systémovej integrácii i v oblasti kvality softwarových nástrojov.
    www.morosystems.sk

    Možný dátum nástupu

    01.05.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    MoroSystems SK, s.r.o.

    74

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý