Java developer (middleware & backend)

    0 143

    1622876

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-24 08:52:45

    • IT analytik
    • Programátor
    • Softvérový inžinier

    • Informačné technológie

    Pracuj v spoločnosti, ktorá tvoju prácu ocení a ešte ju aj ukáže 2 miliónom používateľov každý mesiac.

    Ponúkame prácu na:
    – GIS platforme pre www.mapy.sk
    – fulltext algoritmoch nad veľkým množstvom dát
    – vlastnej CMS platforme

    Vašou náplňou práce bude:
    – vývoj nových aplikácii v Jave, PHP a Javascripte
    – údržba a zveľaďovanie existujúcich webových aplikácii v Jave, PHP a Javascripte
    – podpora nasadzovania a prevádzky

    Požiadavky na uchádzača

    Vaš profil:
    – znalosti Java
    – Spring Framework výhodou
    – relačné a NoSQL DB výhodou
    – Hibernate, JDO, JPA
    – znalosť ľubovolného MVC frameworku

    – zázemie stabilnej spoločnosti, jedného z lídrov slovenského internetu
    – práca v mladom a priateľskom kolektíve
    – možnosť odborného rastu

    V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu prosím zašlite váš štrukturovaný životopis cez profesiu.

    Do predmetu správy uveďte Java Engineer.

    Zaslatím Vášho CV dávate spoločnosti súhlas na spracovanie osobných údajov.
    Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú podmienky výberu, za pochopenie ďakujeme.

    Centrum Holdings, a.s. je internetová mediálna spoločnosť, ktorá prevádzkuje predovšetkým obsahové a praktické online služby. Súčasťou ponuky sú nielen lifestylové magazíny, spravodajstvo a cestovné poriadky, ale aj vyhľadávač a praktický katalóg firiem.
    Spoločnosť je súčasťou News and Media Holding, ktorá zastrešuje aj mediálne centrá 7 PLUS a Trend Holding.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Centrum Holdings, a.s.

    80

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • UNIX/Linux – základy
    • Počítačové znalosti – programátor
    • Java – pokročilý