Java Developer- international team – Enterprise systems development

    0 39

    1920655

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-13 08:58:05

    • Programátor

    • Informačné technológie

    Máš skúsenosti s programovaním v prostredí Java? Chceš vyvíjať jedinečné enterprise systémy pre slovenských aj zahraničných klientov a pracovať s najnovšími technológiami? Staň sa sučasťou nášho tímu a získaj možnosť pracovať na zaujímavých projektoch, ďalej profesionálne rásť, dobré ohodnotenie a priestor pre realizovanie vlastných nápadov.
    Náplňou práce je:
    Vývoj jedinečných Enterprise systémov pre slovenských a zahraničných klientov.

    Požiadavky na uchádzača

    Uvítame znalosti – nie je podmienkou (ale u nás sa stretneš aj s týmito technológiami):
    – programovacích jazykov: JavaScript, Groovy
    – Java vývojových frameworkov – Spring, JEE, OSGi
    – vývoj aplikácií – Eclipse IDE, Maven, JUnit.
    – skúsenosti s programovaním internet/intranet aplikácií
    – webové služby – REST, SOAP
    – aplikačné servery – Tomcat, Web Logic, WAS,JBoss
    – skúsenosti s webovými technológiami – HTML, CSS, AJAX
    – relačné databázy – Oracle, DB2, PostgreSQL, MySQL, …
    – Git, GitHub, Linux. Bash, NodeJs.

    Pozícia je vhodná aj pre absolventov.
    Pracujeme na zaujímavých projektoch (aj zahraničných).
    Ponúkame prácu s najnovšími technológiami, zaručený odborný a profesionálny rast, možnosť presadiť osobnú iniciatívu aj zaujímavé platové ohodnotenie.
    Naši zamestnanci majú možnosť absolvovať odborné školenia a získať celosvetovo platné certifikáty.

    Ak sa chceš realizovať ako Java Developer v našom tíme,pošli nám stručný motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku zašlite e-mailom na adresu hr@gratex.com. Do predmetu správy napíš “ Java Developer International Team“ . Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Ďakujeme za tvoj záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

    Popredná softvérová spoločnosť, ktorá na trhu úspešne pôsobí od roku 1991. Zaoberá sa návrhom, vývojom, nasadzovaním a údržbou softvérových aplikácií, resp. komplexných informačných systémov a poskytovaním služieb v oblasti systémovej integrácie IT. V súčasnosti pôsobí na Slovensku a Austrálii. Projekty realizuje nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Gratex International, a.s.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – programátor
    • Java – pokročilý