IT Tester (Volkswagen Konzern)

    0 167

    2036502

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-04 17:33:46

    • Administratívny pracovník, referent
    • IT tester

    • Administratíva
    • Informačné technológie

    1) Testovanie systémov na základe predpísaných procesných štandardov.
    2) Sledovanie, identifikovanie zistených chýb a ich následné reportovanie.
    3) Vykonávanie opätovného testovania zistených chýb a nedostatkov.

    Požiadavky na uchádzača

    – analytické a technické myslenie
    – pozitívny vzťah k práci na počítači
    – samostatnosť
    – systematickosť
    – svedomitosť
    – zodpovednosť
    – tímový hráč.

    Znalosti MS Excel, BugZilla, HP ALM VÝHODOU.

    13.a 14. plat poskytnutý v júni a novembri,moznost školení, pružný pracovný čas

    Životopisy prosíme zasielať aj v NEMECKOM JAZYKU. Úvodný pohovor bude prebiehať taktiež v nemeckom jazyku.

    Die Gesellschaft Autovision Slovakia,s.r.o. ist die Tochtergesellschaft von Volkswagen Slovakia,a.s.,die im Portfolio der Tätigkeiten hauptsächlich die Unterstützungstätigkeiten für die Automobilindustrie hat. Die Gesellschaft Autovision Slovakia,s.r.o. gehört dem Konzern VW.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Autovision Slovakia,s.r.o.

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý