IT technik/správca počítačovej siete

    0 180

    2341022

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-11-25 13:27:04

    • Správca počítačovej siete

    • Informačné technológie

    – starostlivosť o interný chod hardvérovej a sieťovej infraštruktúry
    – inštalácia PC, serverov/virtuálnych serverov, databáz
    – konfigurácia AP, routrov, switchov
    – systémová podpora v rámci projektov spoločnosti

    Požiadavky na uchádzača

    Ďalšie požiadavky na uchádzača
    – požadované aspoň základné znalosti v oblasti administrácie a správy serverov na platforme MS Windows
    – zodpovednosť za riešenie technických incidentov
    – požadované dobré komunikačné schopnosti, flexibilita a zodpovednosť

    – zaujímavá a perspektívna práca v mladom kolektíve
    – práca s najnovšími technológiami hlavne pre zahraničných zákazníkov
    – možnosť odborného rastu v danej oblasti
    – primerané finančné ohodnotenie v závislosti od výkonu práce

    Záujemcovia o prácu pošlú e-mailom motivačný list a životopis, v ktorom je nutné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov v súlade so Zákonom č. 122/2013 o ochrane osobných údajov do 15.12.2015. Všetky ponuky budú posudzované, ale kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

    Spoločnosť EMTEST, a.s. ako systémový integrátor ponúka už vyše 20 rokov komplexné riešenia pokrývajúce celé spektrum hardvérového a softvérového vybavenia v oblasti verejnej dopravy a IT systémy pre nákladnú dopravu.
    Spoločnosť všetky svoje produkty vyvíja, vyrába, predáva, nasadzuje priamo u zákazníkov a servisuje. S jej výrobkami sa stretávajú cestujúci SAD po celom Slovensku. Úspešne expanduje do krajín EU aj za hranice Európy.
    Všetky pre Vás dôležité informácie o spoločnosti Vám radi poskytneme na pracovnom stretnutí.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    EMTEST, a. s.

    150

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý
    • Počítačové znalosti – administrátor
    • Administrácia LAN/WAN – pokročilý