IT pracovník

    0 130

    2088698

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-20 14:43:42

    • Servisný technik

    • Informačné technológie

    Popis práce

    poskytovanie IT služieb pre zákazníkov spoločnosti:
    -diagnostika problému s hardvérom a softvérom
    -inštalácia/reinštalácia a konfigurácia desktopových operačných systémov, programov a aplikácií
    -pripojenie a nastavenie periférií(tlačiarne, skenery,…)
    -vzdialená správa a dohľad, pravidelné a profilaktické služby
    -kabeláž, inštalácia kabeláže
    -archivácia dát
    -ponuka a dodávka tovaru
    -evidencia obchodných a servisných prípadov, príprava podkladov pre fakturáciu

    Požiadavky na uchádzača

    -Administrátorské znalosti-Windows (XP, Vista, 7,8)
    -používateľské znalosti MS Office (2003, 2010, 2013, 365), výhodou sú dobré znalosti o Android, MacOS/iOS a Linuxových distribúciách
    -znalosť HW a SW súčasnosti na úrovni správy systémov
    -všeobecné znalosti administrácie a konfigurácie aktívnych prvkov LAN/WAN)
    -Odborné skúšky a certifikáty sú prednosťou

    životopisy posielajte na : technik@polystar.sk, polystar@polystar.sk

    Firma PolyStar s.r.o. sa zaoberá inžinierskou a poradenskou aktivitou v oblasti životného prostredia hlavne problematikou odpadového hospodárstva. Poskytuje kompletné služby v odpadovom hospodárstve pre pôvodcov respektíve držiteľov nebezpečných odpadov. Služby začínajú poradenskou činnosťou a pokračujú manipuláciou, prepravou, zneškodnením odpadov a končia podaním „Hlásenia o vzniku odpadu a nakladaní s ním“ príslušnému OÚ životného prostredia.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    PolyStar, s.r.o.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Pokladňa – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Mac OS – základy
    • Počítačové znalosti – administrátor
    • Administrácia LAN/WAN – pokročilý