IT pracovník, rozvoj IS

    0 127

    2047010

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-13 14:34:14

    • Databázový analytik
    • Správca informačného systému

    • Informačné technológie

    Popis práce

    – starostlivosť o firemný informačný systém – HW, SW
    – archivácia, zálohovanie a obnovovanie dát
    – podpora používateľov IS – PC / MS Office, mobilné zariadenia /Android

    Požiadavky na uchádzača

    – MS Windows admin, sieťová infraštruktúra, Android
    – všeobecný prehľad a orientácia v IT oblasti
    – znalosť PC techniky na úrovni HW
    – základná znalosť počítačových sietí a konfigurácie sieťovej infraštruktúry
    – schopnosť poskytovať support koncovým užívateľom a komunikovať s nimi
    – základné znalosti v oblasti správy databázových systémov
    – prax pri podpore užívateľov IS výhodou
    – MS Office
    – MS OS Windows (XP, 2000, 7, 8) – administrátorská úroveň
    – MS OS Windows Server 2008, 2012- administrátorská úroveň
    – znalosť MS SQL Server – základná úroveň
    – anglický jazyk – schopnosť čítať technickú dokumentáciu
    – mobilné zariadenia s Android
    – flexibilná, tímovo orientovaná osobnosť s analytickými schopnosťami a ochotou pracovať s vysokým nasadením, samostatnosť, komunikačné schopnosti

    Možnosť dlhodobého zamestnania v spoločnosti s dlhodobou tradíciou
    Možnosť osobného rastu

    Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis s telefonickým kontaktom a mailovým kontaktom. V životopise sa prosím venujte našim požiadavkám a uveďte svoju úroveň ich zvládania.
    Vybraných uchádzačov si pozveme na osobný rozhovor.
    Výberové konanie prebehne v 2. kolách.
    Poslaním svojho životopisu súčasne dávate spoločnosti ŠEVT, a.s. Plynárenská 6 súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberového konania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

    Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou v oblasti tlačív, kancelárskych potrieb, digitálnej tlače, tonerov a informačných technológií.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    ŠEVT a.s.

    320

    Výroba celulózy, papierenských výrobkov