IT konzultant účtovného programu Money

    0 127

    486481

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-08 15:02:53

    • IT konzultant
    • Konzultant

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo
    • Informačné technológie

    Úlohou pracovníka na tejto pozícii bude telefonické poradenstvo na hotline linke účtovného programu Money S3 ako aj prezentácie a školenia nových používateľov na ovládanie účtovného programu Money S3.

    Každodennou pracovnou náplňou bude komunikácia so zákazníkmi, inštalácia programov u zákazníkov, pomoc pri nasadzovaní, importy dát, úpravy formulárov a tlačových zostáv. Vzdialené správa a pomoc cez internet, odstraňovanie drobných problémov, konfigurácia programu pre komunikáciu s e-shopmi, alebo registračnými pokladnicami.

    Požiadavky na uchádzača

    Od úspešného uchádzača očakávame orientáciu s oblasti účtovníctva a miezd, ako aj prehľad o požiadavkách potrieb zákazníkov zo segmentu malých a stredných firiem. Je veľmi dôležité, aby mal uchádzač prehľad o základnom fungovaní firmy (ako funguje fakturácia, úhrady, sklady, odbyt a pod.)

    Predpokladáme, že uchádzač bude mať dobré komunikačné schopnosti, bude slovom aj písmom ovládať slovenský jazyk a dokáže zvládať pracovný stres.

    Výhodou je predošlá prax s používaním, predajom, podporou, vývojom, ekonomického, alebo účtovného softvéru (napr. riešenia typu ERP, CRM, HR, DMS, eCommerce, POS a pod.)

    Nevyhnutnosťou je bezproblémové ovládanie vedenia motorového vozidla, vodičský preukaz „B“ na osobný automobil.

    Svoju bezúhonnosť prijatý uchádzať doloží čistým výpisom z registra trestov.

    Ponúkame vám možnosť realizovať svoje schopnosti renomovanej a inovatívnej IT spoločnosti, tvorenej nadšeným tímom mladých a skúsených pracovníkov. Vaše pracovné prostredie budú tvoriť najmodernejšie technológie.

    Vašimi pracovnými nástrojmi budú moderné aplikácie. Služobný, notebook či smartfón vám umožnia pracovné povinnosti plniť aj mimo pracoviska.

    Súčasťou politiky vzdelávania je angličtina na pracovisku a kurzy z oblasti IT technológií.

    Stabilné ekonomické zázemie firmy bude pre vás zárukou finančnej spokojnosti a vaša vlastná aktivita a osobný prínos budú vždy patrične odmenené.

    Odpovede zasielajte výhradne emailom. Veríme, že pochopíte že kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorý vyhovujú uvedeným kritériám.

    CÍGLER SOFTWARE a.s. sa zaoberá vývojom, implementáciou a podporou moderných informačných a ekonomických systémov Money S3, S4, S5, iDoklad a TaxEdit. V súčasnej dobe pokrýva svojim portfóliom všetky segmenty trhu – od malých spoločností, živnostníkov, účtovníkov, cez stredné firmy až po väčšie spoločnosti.

    CÍGLER SOFTWARE v súčasnej dobe rozširuje svoj tím o nových kolegov a dáva vám príležitosť využiť vaše schopnosti.

    Možný dátum nástupu

    možný ihneď / podľa dohody

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    CÍGLER SOFTWARE, a.s.

    25

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Mzdové účtovníctvo – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Windows – pokročilý