IT konzultant a špecialista pre oblasť podnikových informačných systémov

    0 223

    869492

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-02-24 16:33:31

    • IT analytik
    • IT konzultant
    • IT tester

    • Informačné technológie

    Česká softwarová firma Vision Praha, s.r.o. hľadá pre svoju dcérsku spoločnosť Vision SK, s.r.o. skúseného konzultanta.

    Očakávame znalosť SQL technológií na úrovni administrátora, znalosť podnikových procesov (vítaná je orientácia vo všeobecných rysoch výroby, zásobovania a CRM) a schopnosť dobrej komunikácie s ľuďmi. Oceňujeme aktívny prístup, zodpovednosť a chuť na prekonávanie najrôznejších problémov odborného charakteru.

    Uvítame kandidátov, ktorí hľadajú dlhodobý pracovný pomer a chcú sa stať stabilnou podporou nášho tímu.

    Ponúkame super kolektív, množstvo rôznorodej práce a zodpovedajúce finančné ohodnotenie.

    Požiadavky na uchádzača

    – vzdelanie v odbore informačných technológií
    – flexibilita a ochota na neustále vzdelávanie, príp. samovzdelávanie
    – záujem o informačné technológie a prehlbovanie poznatkov v tejto oblasti

    dohodou

    Ak máte záujem u nás pracovať, kontaktuje nás prosím na nižšie uvedených kontaktných údajoch – prosíme Vás o zaslanie Vášho životopisu s uvedením pracovných skúseností a referencií emailom.

    Spoločnosť Vision SK, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou českej softwarovej firmy Vision Praha, s.r.o.
    Zaoberá sa vývojom, implementáciou a servisom podnikového informačného systému Vision32.
    Dnes patríme k významným dodávateľom podnikových informačných systémov v segmente stredných a väčších firiem.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Vision SK s.r.o.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – programátor
    • SQL – pokročilý