IT Helpdesk Assistant

    0 148

    1645240

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-13 12:33:50

    • IT/Technical Support Specialist

    • Informačné technológie

    Popis práce

    – Evidencia a riešenie IT problémov koncových používateľov
    – Podpora prvej úrovne pre používateľov v oblasti správy a zabezpečovania IT služieb
    – Starostlivosť o hardvérovu a softvérovú infraštruktúru (Windows OS, MS Office, PC príslušenstvo, a pod.)
    – Implementácia aplikačných zmien (inštalačné požiadavky), dôsledná evidencia inštalovaného SW a HW a jeho distribúcia užívateľom
    – Komunikácia so servisnými strediskami dodávateľov PC techniky (DELL, Lenovo, HP)
    – Sledovanie termínov a dohľad nad ich dodržiavaním
    – Reportovanie a eskalovanie zložitejších aplikačných a technických problémov zodpovednému IT špecialistovi na ďalšej úrovni podpory
    – Dodržiavanie štandardných Help Desk procedúr a termínov

    Požiadavky na uchádzača

    – všeobecné IT vedomosti (MS Windows OS, MS Office, MS Active Directory)
    – zodpovedný a proaktívny prístup k práci
    – empatická komunikácia s užívateľmi
    – všeobecný záujem o informačné technológie

    – práca v mladom, príjemnom kolektíve v medzinárodnej firme
    – zaujímavé finačné ohodnotenie
    – zaujímavé benefity

    Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

    Spoločnosť KPMG na Slovensku je nezávislým členom medzinárodnej siete KPMG, ktorej členovia poskytujú profesionálne služby v oblasti auditu, daní a poradenstva. Na Slovensku pôsobí od roku 1991 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 300 ľudí. Poskytuje širokú škálu audítorských, daňových a poradenských služieb mnohým domácim i zahraničným spoločnostiam vo väčšine hospodárskych odvetví. Dôležitým rozmerom činnosti KPMG na Slovensku je budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi i zamestnancami. Naši ľudia vyznávajú hodnoty ako kvalita a profesionálna etika a našim klientom poskytujú služby podľa ich náročných očakávaní.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    KPMG Slovensko spol. s r.o.

    300

    Účtovníctvo a audítorstvo

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Anglický jazyk – aktívne