IOS developer

    0 144

    2081903

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-15 08:49:09

    • Programátor

    • Informačné technológie

    Hľadáme šikovných iOS developerov na medzinárodné projekty. U nás vo firme sa venujeme nielen vývoju, ale aj výskumu v oblasti mobilných technológií.

    Požiadavky na uchádzača

    Samostatnosť, hlad po nových technológiach, flexibilita, tímový duch

    Prostredie rodinného domu, mladý kolektív, terasa s hojdacími sieťami, splavy, lyžovačky, opekačky …

    Stretnutie prebehne ideálne u nás vo firme s našim CTO, možnosť skype úvodného pohovoru.

    Vitajte v spoločnosti Touch4IT s.r.o.. Špecializujeme sa na vývoj mobilných aplikácii. Sme najrýchlejšie a zdravo rastúca firma v segmente. Venujeme sa natívnemu vývoju na iOS, Android, WinPhone + webovým a serverovým aplikáciam. Medzi naše hobby patria moto (väčšina tímu :), splavy, lyžovačky, grilovačky…

    Možný dátum nástupu

    04.05.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť
    • internship, stáž

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Touch4IT s.r.o.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Mac OS – pokročilý
    • Počítačové znalosti – programátor
    • Objective-C – pokročilý