Inžinier kvality pre nábeh projektov (APQP)

    0 145

    2079043

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-13 16:43:52

    • Inžinier kvality
    • Kontrolór kvality
    • Manažér kvality

    • Automobilový priemysel
    • Manažment
    • Manažment kvality
    • Výroba

    – plánovanie kvality projektu vo fáze nábehu a násl. sériovej výroby
    – aktívna komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi ohľadom kvality a reklamácií
    – vzorkovanie, vytváranie / aktualizácia kontrolných plánov, návodov na mierku, skúšobných smerníc a regulačných kariet kvality
    – spolupráca pri vytváraní a aktualizácii P-FMEA
    – komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi pri zmenách, riadenie nábehu zmien z hľadiska kvality
    – pravidelné štatistické vyhodnocovanie záznamov o kvalite a spôsobilosti výrobných zariadení
    – spolupráca pri externých/interných auditoch
    – blokovanie/uvoľňovanie výroby, definovanie nápravných opatrení
    – správa reklamácií v zákazníckych a interných portáloch, správa dát v IMDS
    – spolupráca pri analýze vyrobiteľnosti, pri navrhovaní konceptu merania, RPS systému, konštrukcii mierok, pri vytváraní a zmenách meracích programov
    – školenie operátorov v oblasti kvality na určených projektoch
    – zabezpečenie súladu s poslednými platnými zákazníckymi normami, internými normami a predpismi
    – služobné cesty cca 30% pracovného času (zákazník, závody Benteler ČR)

    Požiadavky na uchádzača

    – skúsenosti v oblasti kvality v automobilovom priemysle
    – orientácia vo výkresoch, technické myslenie
    – znalosť VDA, IMDS, ISO TS 16949, PPAP, FMEA, 8D, nástrojov kvality
    – pokročilá znalosť práce s PC (MS Office, QS-stat)
    – dobré komunikačné zručnosti
    – zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
    – ochota ďalej sa vzdelávať
    – ochota cestovať
    – znalosť nemeckého jazyka výhodou

    – práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
    – široké možnosti ďalšieho vzdelávania a rozvoja
    – stravovanie priamo v podniku za zvýhodnenú cenu

    Spoločnosť Benteler je podnik s celosvetovou pôsobnosťou. V divíziách Automotive, Steel/Tube a Distribution zamestnáva takmer 30.000 pracovníkov v 170 závodoch v 38 krajinách sveta.
    Benteler Automotive SK pôsobí v Malackách od roku 2009 a zaoberá sa výrobou komponentov (bezpečnostné štrukturálne prvky) pre automobilový priemysel. Viac informácií nájdete na stránke www.benteler.com.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Benteler Automotive SK s.r.o.

    330

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne