Inštruktor športových aktivít

    0 129

    2090367

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-21 12:47:30

    • Animátor voľného času
    • Lektor
    • Športový tréner

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
    • Školstvo, vzdelávanie, veda, výskum

    Vedenie, príprava a vyhodnocovanie jednoduchých športových, alebo umeleckých aktivít.

    Práca prebieha buď na firemných eventoch, alebo počas víkendov a sviatkov pre verejnosť. Zahŕňa starostlivosť o návštevníkov centra a súčinnosť pri koordinácia podujatia s event managerom.

    Podľa Vašich preferencií a zručností máme tieto pozície:
    1. Animátor – Slovenský jazyk
    2. Inštruktor – Anglický, alebo Nemecký jazyk
    3. Lanový inštruktor (lanové centrum, alebo zoskoky z 25 a 110m)

    Požiadavky na uchádzača

    Komunikatívnosť, ochota učiť sa, kreativita,

    Možnosť vyskúšať si aktivity ako:
    Zorbing
    Segway
    Lanové centrum
    Zoskoky
    A iné zážitky viď: www.actionpark.sk

    Vybraný uchádzači budú pozvaný na školenie inštruktorov.
    Cena školenia je 5 €/ osobu.
    Práca prebieha na 85% v Bratislave, 15% na území Slovenska

    Spoločnosť založená v roku 2003.
    Zaoberáme sa poskytovaním služieb:
    – prevádzkovanie eventovej agentúry (www.actionland.sk)
    – prevádzkovanie zábavného areálu ACTION PARK Čunovo (www.actionpark.sk)
    – prevádzkovanie adrenalinovej veže Action Tower Pezinok (www.actionzazitky.sk)
    – Dovoz a výstavba Fínskych a Ruských drevo domov www.smartliv.sk

    Možný dátum nástupu

    08.05.2015

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    ACTION LAND, s.r.o.

    5

    Iné služby