Information Security Specialist (junior)

    0 119

    2030285

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-27 15:53:56

    • Compliance špecialista
    • Špecialista IT bezpečnosti

    • Bankovníctvo
    • Informačné technológie

    – vyhodnocovanie a analýza výsledkov monitoringu audit logovania
    – monitoring zverejnených bezpečnostných zraniteľností a rizík, ich vyhodnocovanie
    – zodpovednosť za bezpečnostnú stránku user managementu
    – interná kontrolná činnosť dodržiavania bezpečnostných pravidiel
    – ďalšie činnosti v oblasti informačnej bezpečnosti súvisiace s prevádzkou IT systému
    – zvyšovanie bezpečnostného povedomia užívateľov formou lektorskej činnosti, školenie nových zamestnancov

    Požiadavky na uchádzača

    – Záujem o oblasť dátovej bezpečnosti a IT
    – Pozícia je vhodná aj pre študenta 5. ročníka – bezpečnosť IS, ktorý popri štúdiu začne na skrátený úväzok a bude pokračovať na klasický TPP po škončení štúdia (jún 2015)
    – Výborné interpersonálne zručnosti, spolupráca s kolegami naprieč celou firmou
    – Orientácia na detail
    – Dobré analytické myslenie
    – Samostatnosť a schopnosť prevziať zodpovednosť
    – Tímový prístup
    – Dobré prezentačné schopnosti
    – Bezproblémová komunikácia v angličtine a schopnosť vytvárať dokumenty v anglickom jazyku
    – Dobré zručnosti s MS Office, schopnosť automatizovať rutinné kroky v MS Excel

    – jedinečná možnosť spoznať pozadie ako funguje spracovanie kartových transakcií
    – stabilné zázemie v medzinárodnej expandujúcej spoločnosti v rámci jednej z najsilnejších bankových skupín v strednej a východnej Európe
    – rôznorodé firemné eventy
    – referral program, ktorý odmeňuje

    Systém benefitov:
    – Cafetéria systém (umožňuje vybrať si vlastné benefity)
    – Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
    – Príspevok na stravovanie
    – Zvýhodnené úverové bankové produkty
    – Dovolenka nad rámec zákonom stanoveného počtu
    – Možnosť čerpania dovolenky kratšej ako 1 deň
    – Pohyblivý pracovný čas
    – Kvartálne vyhodnocovanie dochádzky na flexibilné vykrytie nerovnomerného zaťaženia prácou počas kvartálu
    – Príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť

    Regional card Processing Centre (RPC) is a member of Raiffeisen Bank International a.g., one of the leading bank group in the central and eastern European region (CEE).

    RPC, as a centre of competence for card issuing and payment cards maintenance, is securely processing all transactions originated by the cards of our group banks or banks payment devices. We aim to provide the best reliable solutions for both, debit and credit card national-specific markets, and being flexible to find the right ways to fulfill the customer changing business needs.

    Besides Tatra Banka, we are proud to have among our clients the Raiffeisen Banks from Albania, Austria, Bulgaria, Czech Republic, Croatia, Romania, Serbia, Kosovo and Ukraine, having a continuous customers base growth.

    If you are interested in what is behind paying with a debit/ credit card and you have the relevant expertise and passion, RPC will be happy to employ your skills and give you the opportunity to realize your potential. We support team spirit but also encourage individual development making the best of your talent and ambition.

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    Regional Card Processing Centre, s.r.o.

    130

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý