Hygienik, bezpečnostný technik

    0 123

    2033692

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-03 14:29:05

    • Hygienik
    • Technik BOZP

    • Bezpečnosť a ochrana
    • Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť

    Výkon pracovnej zdravotnej služby, dokumentácia BOZP, kontroly u zmluvných zákazníkov, školenia BOZP a OPP na území celej SR – prevažne Banskobystrický a Bratislavský kraj.

    Požiadavky na uchádzača

    Komunikatívnosť, samostatnosť, pružnosť, schopnosť rozhodovať sa, organizačné schopnosti, flexibilita, príjemné vystupovanie.

    motorové vozidlo, mobilný telefón

    Riešime komplexné úlohy v oblasti bezpečnosti práce a ochrany pred požiarmi u našich zákazníkoch od vypracovania projektu, jeho realizáciu a dodávku, až po údržbu a servis. Plníme úlohy bezpečnostno-technickej služby pre oblasť BOZP, špecialistu PO, technika PO, predaj a servis požiarno technických zariadení, poskytujeme služby PZS.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    MIROMAX, s.r.o.

    Iné služby

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý