HTML Kóder / programátor PHP webov

    0 129

    2100856

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-04 09:20:57

    • IT konzultant
    • Programátor
    • Softvérový inžinier
    • Web dizajnér
    • Webmaster

    • Informačné technológie

    Popis práce

    – HTML kódovanie
    – PHP programovanie web riešení
    – Implementácia Silverstripe CMS
    – HTML kódovanie portálov a rôznych kreatívnych online riešení

    Projekty obvykle predstavujú internetové portály pre zahraničných a slovenských klientov (portály, web stránky).

    Požiadavky na uchádzača

    – PHP : pokročilý
    – XHTML , HTML 5 : expert
    – MySQL : pokročilý
    – CSS 2.1 : pokročilý
    – JavaScript : pokročilý
    – kreativita, lojalita, samostatnosť, schopnosť podávať vysoký a stabilný výkon

    – práca na zaujímavých projektoch
    – profesionálny rast a zbieranie skúseností
    – teambuildingové aktivity
    – možnosť kariérneho rastu
    – mladý pracovný tím so skvelými vzťahmi

    Prosíme záujemcov, aby zasielali svoje životopisy s referenciami na e-mail hr@wisible.sk. Do predmetu správy je potrebné uviesť „Programátor PHP/HTML kóder“.

    Zároveň prosíme o vyjadrenie súhlasu so spracovaním osobných údajov.

    Wisible, s.r.o. je online agentúra, ktorá je zameraná na digitálny marketing, ktorý presahuje do bežného prostredia.
    Sme tvorivá skupina ľudí, ktorá neustále hľadá najnovšie cesty ako vytvoriť kampaň efektívnejšiu a odlíšiť klienta.
    Máme tím ľudí s dlhoročnými skúsenosťami na poli medzinárodného marketingu, ktorého manažéri vytvorili od roku 1998 viac ako 600 internetových projektov po celom svete (USA, Taiwan, Európa).

    Medzi našich klientov patria spoločnosti:
    Polus, IMMO FINANZ, Palma Group, TUI Reise Center, Slovakia Ring, HERZ, Tempo Kondela, Peugeot a mnoho ďalších.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Wisible s. r. o.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý