Hotline konzultant (Deutsch)

    0 134

    2100886

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-04 09:54:37

    • IT konzultant
    • IT tester
    • IT/Technical Support Specialist

    • Informačné technológie

    – poskytovanie komplexnej podpory pre nemecky hovoriacich zákazníkov v otázkach týkajúcich sa používania firmou vyvinutého
    softvéru (najmä systém umožňujúci správu zmlúv z oblasti životného poistenia)
    – aktívna komunikácia (mailová a telefonická) na dennej báze v nemčine
    – vytváranie a overovanie chybových správ
    – prioritizácia a následné prerozdeľovanie chýb na vývojových pracovníkov
    – interná komunikácia s kolegami ohľadom chybových hlásení (vývojári, testeri)

    Požiadavky na uchádzača

    – úspešne ukončené stredoškolské, resp. vysokoškolské štúdium
    – schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
    – komunikačné a prezentačné zručnosti, abstraktné myslenie ako aj schopnosť vysvetliť problematiku technicky orientovaným
    osobám
    – nevyhnutná znalosť nemeckého jazyka, ovládanie anglického jazyka výhodou
    – komunikatívnosť a schopnosť presadiť sa
    – schopnosť pracovať v tíme
    – logické a analytické myslenie
    – cieľavedomosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
    – precíznosť
    – flexibilita
    – lojálnosť

    – dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
    – motivačné finančné ohodnotenie
    – práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
    – pružný pracovný čas
    – kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
    – široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
    – odmeňovací a prémiový systém (výkonnostná prémia, mimoriadne osobné ohodnotenie, vianočná prémia)
    – podľa počtu odpracovaných rokov sa poskytuje dovolenka nad zákonný rámec
    – každoročne deň plateného voľna 31.12. a sickday

    Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

    Obchodno – sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

    Možný dátum nástupu

    ihneď alebo dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Mikuláš & Partners, s.r.o.

    1

    Poradenstvo

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy