Hľadáme zamestnancov do pripravovanej prevádzky Mr. Kebab v OC Aupark (Pracovník rýchleho občerstvenia)

    0 243

    907314

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-12-07 14:42:45

    • Pracovník rýchleho občerstvenia

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    Náplň práce:
    – Príprava jedál
    – Kontakt so zákazníkom, obsluha, servírovanie a výdaj jedál a nápojov
    – Práca s pokladňou a finančnou hotovosťou
    – starostlivosť o zariadenie

    Požiadavky na uchádzača

    – Komunikatívnosť,príjemné vystupovanie
    – Dobrý vzťah k práci a pozitívny prístup k zákazníkom
    – Zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
    – Hmotná zodpovednosť
    – Trestná bezúhonnosť
    – Vyučený v obore Kuchár-čašník,alebo Hygienické minimum nevyhnutnosť
    -Zdravotný preukaz

    – Trvalý pracovný pomer
    – Možnosť spoluvytvárať nový kolektív
    – Zázemie silnej spoločnosti
    – Zamestnanecké benefity
    – Motivačné odmeňovanie

    Svoje štrukturované životopisy a žiadosti posielajte e-mailom na uvedenú kontaktnú adresu.
    Uvádzajte telefonický kontakt.
    Zasielajte súhlas s evidovaním a spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania.
    Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, ale spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba vybraných uchádzačov o zamestnanie.

    Rýdzo Slovenská firma bez zahraničnej spoluúčasti zaoberajúca sa rýchlym občerstvením – fast foody Mr.KEBAB – budovanie medzinárodnej franchisovej siete fast foodov, obchodovanie v oblasti gastronómie a s produktami zdravej výživy na báze ovocia a zeleniny (exkluzivny predajca ovocných štiav pre SR a CR.)
    www.mrkebab.eu

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    HOOK, s.r.o.

    9

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.