Hľadáme PHP programátora

    0 128

    2064390

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-30 13:49:09

    • Programátor
    • Web dizajnér
    • Webmaster

    • Informačné technológie

    Popis práce

    Aby sme si zhrnuli, čo ti vieme dať a čo čakáme od teba:
    – pracovný čas je flexibilný, veď vždy sa dá dohodnúť (nevylučujeme ani čiastočný homeoffice, ak potrebuješ), hlavne aby bolo „zrobené“
    – nechceme, aby si makal 16 hodín denne, iba ak by si bol masochista a chcel to dobrovoľne
    – čaká ťa práca na zaujímavých projektoch, keď už robíme pre klienta, tak si vyberáme (jedine, že by nie), robíme aj vlastné projekty
    – výplatnú pásku u nás nedostaneš, radi by sme platili na faktúru
    – ty by si mal byť šikovný na moderné frameworky (Yii alebo Laravel, node.js, jQuery)
    – sekáš bootstrap jak pán
    – ovládaš niečo aj s Facebook API a WordPressom
    – môžeš byť kľudne šikovný junior, čo chceme vidieť, je chuť učiť sa
    – môžeš pracovať pomedzi zadania aj na vlastných projektoch a my ti s tým môžeme aj pomôcť

    Požiadavky na uchádzača

    SPOKOJNÝ PROGRAMÁTOR
    Nemusíš byť jedi, guru, ani chuck norris, buď kľudne aj študent/ka – stačí, že ťa baví programovať a chceš sa učiť. Ak máš rád moderné frameworky ako yii alebo laravel, node.js a jquery, privítame ťa s otvorenou náručou (a nejakým pivom).
    Pracovnú dobu si dohodneme spolu a podľa toho aj výšku výplaty. Keďže si tu ideme každý svoje stroje, a nie sme dokopy jedna firma, radi by sme, aby si bol živnostník alebo s.r.o. a ušetrili by sme nervy so zamestnaneckými šmelinami.

    Prečo u nás chceš pracovať:
    – nejedná sa o klasickú prácu v agentúre. Budeš sedieť v Offise s ďalšími šikovnými ľuďmi, od ktorých sa môžeš tiež čo-to naučiť.
    – po dohode môžeš pracovať aj zo svojej detskej izby, ak to budeš potrebovať.
    – u nás sa nemusíš báť, že budeš robiť zadarmo nadčasy alebo odchádzať z Offisu neskoro večer. Ani my to nemáme radi 🙂
    – a ešte, hneď pod kanclom je super jedlo – Soupa, kde sa zakaždým chutne naješ.

    Veríme, že si s nami sadneš 🙂

    Pri vybraných uchádzačoch bude potrebné spraviť menšie testovacie zadanie, aby sme si očekovali znalosti.

    Grappastudio je webdeveloperská spoločnosť fungujúca už 8 rokov. Zaoberáme sa tvorbou moderných web stránok, webových aplikácií, programovaním custom riešení a online marketingom. Naša dcérska spoločnosť, digitálna reklamná agentúra GreatAdsby miluje vytvárať kreatívne reklamné kampane, ktoré oslovia cieľovú skupinu vo svete jednotiek a núl.

    Možný dátum nástupu

    01.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Grappastudio s.r.o.

    Reklama, propagácia, PR

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – programátor
    • CSS – pokročilý