Hľadáme opatrovateľky seniorov do Nemecka, Rakúska-nezáväzná registrácia zdarma,práca ihneď – okamžité vycestovanie!

    0 215

    2257208

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-10-23 13:30:23

    • Opatrovateľ, osobný asistent
    • Zdravotnícky asistent

    • Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť

    Popis práce

    Denne: veľký výber nových rodín – OKAMŽITÉ vycestovanie
    Registrácia ZDARMA!
    Ubytovanie a strava zadarmo v rodine
    Legálna práca na živnostenský list alebo ako zamestnanec agentúry(hradené odvody)
    Žiadne sprostredkovateľské poplatky hradené dopredu
    Turnusy: 1,2,3 mesiace
    Odmena:cca. 1200 – 1700€ Netto za mesiac
    Cestové: 130 Eur/turnus

    Požiadavky na uchádzača

    Vodičský preukaz nie je podmienka, ale veľká výhoda!

    Našim opatrovateľkám/om ponúkame
    * DENNE NOVÉ a OVERENÉ pracovné ponuky
    * ATRAKTÍVNA MZDA, primerane schopnostiam
    * Záruka VČASNEJ VÝPLATY
    * Hradenie ODVODOV ( sociálne a zdravotné)
    * ZADARMO: ubytovanie a strava priamo v rodine
    * CESTA HRADENÁ a organizovaná z domu do domu
    * BEZPLATNÝ nepretržitý servis, výmena rodiny zdarma
    * RÝCHLE RIEŠENIE prípadných problémov počas pobytu
    * ŽIADNE POPLATKY za nájdenie práce

    Môžete sa aj registrovať IHNEĎ a ZADARMO OnLine na našej facebookovskej stránke

    EuProgres je personálna spoločnosť zameraná na poskytovanie personálnych služieb, ale aj na sprostredkovanie zamestnania v oblastiach:
    * opatrovateľskej starostlivosti o seniorov v zahraničí,
    * skladov a výroby
    v krajinách Nemecko, Rakúsko a Švajčiarsko.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    EuProgres s.r.o.

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Nemecký jazyk – mierne pokročilý