Hľadáme obchodného poradcu do kancelárie v Prešove

    0 182

    2046417

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-12 16:30:57

    • Administratívny pracovník, referent
    • Finančný poradca
    • Klientský pracovník
    • Obchodný zástupca
    • Poisťovací poradca

    • Administratíva
    • Bankovníctvo
    • Ekonomika, financie, účtovníctvo
    • Obchod
    • Poisťovníctvo

    Popis práce

    Staroslivosť a práca s pridelenou databázou klientov
    Konzultovanie finančných potrieb klientov, následná príprava finančných návrhov v oblasti úverov a poistných produktov
    Komunikácia so zástupcami miest a obcí
    Servis a starostlivosť o klientov poisťovne
    Správa a archivácia zmlúv

    Požiadavky na uchádzača

    Prax v oblasti obchodu výhodou
    Príjemné ústretové vystupovanie
    Komunikatívnosť
    Cieľavedomosť
    Pozitívne myslenie
    Vytrvalosť
    Bezúhonnosť
    Vodičský preukaz výhodou
    Skúsenosti a prax v bankovníctve a poisťovníctve sú vítané
    Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí majú záujem na sebe pracovať a rozvíjať svoje schopnosti

    Stabilná a zaujímavá práca v najsilnejšej poisťovacej skupine na Slovensku, Vienna Insurance Group
    6-mesacny program podpory a stabilizácie nových poradcov
    Bezplatné tréningy a školenia na profesionálnej úrovni, možnosť profesijného, kariérneho a osobnostného rastu
    Akcie organizovane spoločnosťou, zľavy na produkty a ďalšie zamestnanecké výhody
    Flexibilná pracovná doba

    V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám zašlite svoj životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov.

    KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group je členom európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group, ktorá je najsilnejšou poisťovacou skupinou na Slovensku. KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group na slovenskom poistnom trhu aktívne pôsobí už 20 rokov, ponúka široké portfólio produktov a služieb v oblasti životného a neživotného poistenia.
    V súčasnosti je 4. najsilnejšou univerzálnou poisťovňou na Slovensku.

    Možný dátum nástupu

    01.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

    Poisťovníctvo

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý