Hľadáme asistentku do realitnej kancelárie

    0 164

    2036094

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-04 08:41:58

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Sekretárka

    • Administratíva

    Popis práce

    Administratívne práce
    Komunikácia s klientmi a s maklérmi
    Prijímanie a vybavovanie objednávok, zákaziek
    Práca na PC a s internetom

    Požiadavky na uchádzača

    Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
    Ochota
    Všeobecný prehľad
    Dochvilnosť

    Výhodná pracovná doba
    Primerané ohodnotenie
    Možnosť profesného rastu
    Príjemná práca vo výbornom kolektíve

    Táto práca je vhodná aj pre absolventku VŠ, príp. pre mamičku po materskej, ktorá sa zaraďuje späť do pracovného režimu.

    V SENCI pôsobiaca realitná kancelária Quality SC Vám sprostredkuje predaj, prenájom a kúpu nehnuteľnosti (byt, nebytový priestor, rodinný dom, pozemok). Hlavné lokality našej špecializácie: Senec, okres Senec, Bratislava a južné Slovensko.

    Realitná kancelária Quality SC sa nachádza na Lichnerovej ul. 25 v Senci (na pešej zóne – obchodný dom KOCKA).

    Možný dátum nástupu

    09.03.2015

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    RK Quality SC, s. r. o.

    8

    Nehnuteľnosti

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Slovenský jazyk – materinský jazyk
    • Administratívne a ekonomické znalostirnrn
    • Strojopis – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Excel – pokročilý