Hľadáme asistenta so základnými znalosťami grafických programov. Celoročná brigáda.

    0 151

    1372003

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-02 10:52:30

    • Asistent
    • Grafik
    • Obchodný referent
    • Obchodný zástupca

    • Administratíva
    • Obchod
    • Žurnalistika, polygrafia, médiá

    Hľadáme študenta, ktorý by administroval našu sieť veľkoplošných reklamných LED obrazoviek z obsahovej stránky. Išlo by o zadávanie spotov do systému, sledovanie ich timingu a komunikáciu s našimi partnermi v jednotlivých mestách. Práca by zahŕňala aj zabezpečenie fotodokumentácie jednotlivých reklamných kampaní.
    Výhodou je znalosť grafických programov a schopnosť vytvárania jednoduchých videí.

    Požiadavky na uchádzača

    Podmienkou je vlastnenie vodičského preukazu. Inak vyžadujeme zodpovednosť, schopnosť vedieť si zorganizovať čas a príjemné vystupovanie.

    Dobré pracovné podmienky, príjemný kolektív.

    Budeme odpovedať iba uchádzačom u ktorých nás zaujme motivačný list. Ak Vás naša ponuka skutočne zaujme a náhodou by sme sa neozvali, neváhajte nám aj zavolať. Iniciatíva je vítaná. Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu.

    Laser media, s.r.o. je sieť orutdoorových reklamných LED obrazoviek.
    Naše portfólio tvorí 40 plôch v 25 mestách.

    Ďalej sa zaoberáme predajom, prenájmom a servisom LED obrazoviek, zabezpečujeme projekcie všetkých druhov a rozmerov pomocou laserov, projektorov a iných zariadení.

    Veľkoplošné exteriérové LED obrazovky sú svojou veľkosťou, svetelnou povahou a dynamickým charakterom prirodzené a neprehliadnuteľné pútače pozornosti.
    Umožňujú unikátnu a účinnú komunikáciu zadávateľov reklamy s potenciálnymi spotrebiteľmi.
    Majú priaznivý pomer ceny k účinku, vysoký stupeň flexibility a krátky čas od zadania po realizáciu.

    Tešíme sa na spoluprácu!

    LASER media, s.r.o.
    Odborárska 23
    831 02 Bratislava

    Vaša LASER media, s.r.o.

    Možný dátum nástupu

    ihneď, príp. dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    LASER media, s. r. o.

    8

    Reklama, propagácia, PR