Herný špecialista

    0 180

    2102794

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-05 14:29:26

    • Administratívny pracovník, referent

    • Administratíva

    Popis práce

    – Komunikácia s externým prostredím – dodávatelia
    – Komplexné spracovanie dokumentácie potrebnej k licenčnému konaniu (legislatívne prostredie)
    – Spolupracuje pri koordinácií činností spojených s uvedením nového produktu na trh
    – Rieši kompletnú agendu súvisiacu s uskladnením a pohybom žrebov v colnom a pohotovostnom sklade.
    – Podieľa sa a zodpovedá za presné a včasné vykonanie inventúry žrebov
    – Priamo komunikuje s dodávateľmi, zmluvnými partnermi a hráčmi a rieši dotazy telefonicky, e-mailom alebo poštou.
    – Spolupracuje so zástupcami colných a daňových úradov
    – Sleduje a zodpovedá za dodržiavanie termínov zmluvných dodávateľských partnerov.

    Požiadavky na uchádzača

    Znalosť práce s PC, znalosť práce s internetom, telefonická komunikácia, analytické, organizačné a prezentačné schopnosti, samostatnosť a systémová práca, znalosť zákona o obaloch a zákona o odpadoch.

    Práca v dynamickom a kreatívnom prostredí
    Firemné benefity

    Pracovný pomer je na dobu určitú. Zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

    TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. je stabilnou a rozvíjajucou sa spoločnosťou s viac ako 20 ročným pôsobením na Slovenskom trhu a s hlavným predmetom činnosti:
    prevádzkovanie štátnej lotérie – číselné lotérie, lotéria dokladov o prijatí tržby vyhotovených elektronickou registračnou pokladnicou a hazardné hry prevádzkované prostredníctvom internetu
    prevádzkovanie lotériových hier podľa ust. § 4 ods. 3 písm. c), d) a e) zák. č. 171/2005 Z.z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

    125

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Strojopis – pokročilý