Helpdesk operátor

    0 142

    2100686

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-03 11:58:00

    • Helpdesk operátor
    • IT/Technical Support Specialist

    • Informačné technológie
    • Zákaznícka podpora

    – funkcia prvotného kontaktu so zákazníkmi (email, chat, telefón)
    – zodpovednosť a riešenie požiadaviek klientov
    – registrácia a predlžovanie domén
    – komunikácia s internými oddeleniami spoločnosti
    – práca s internými systémami a aplikáciami
    – vykonávanie administratívnej/technickej podpory

    Požiadavky na uchádzača

    Komunikatívnosť a prozákaznícky prístup
    Samostatnosť a analytické myslenie
    Bezchybný písomný prejav
    Zodpovednosť a samostatnosť
    Flexibilné a inovatívne myslenie
    Znalosť fungovania internetu, webových stránok a mailovej komunikácie
    Uživateľská znalosť najpoužívanejších redakčných systémov (WordPress, Joomla, Drupal a iné)
    Výborná znalosť najpoužívanejších mailových klientov (MS Outlook, Thunderbird, Apple Mail, mobilné appky)

    – práca v malej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
    – mladý a priateľský kolektív
    – teambuildingové aktivity
    – firemné školenia

    Do životopisu prosím vložte nasledovný text:

    „Týmto dávam súhlas spoločnosti Webglobe – Yegon s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeníu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú až do jeho písomného odvolania.“

    Spoločnosť Webglobe – Yegon je jednotkou v poskytovaní cloudových služieb a dvojka na trhu s doménami. Našou najväčšou pridanou hodnotou je spoľahlivý chod vašich aplikácii bez výpadkov. Pre firmy každého zamerania a veľkosti poskytujeme najstabilnejší zdieľaný webhosting, domény za priaznivé ceny, dedikované a virtuálne servery a cloudovú infraštruktúru. K dispozícii máme aj prepracovaný partnerský program.

    Možný dátum nástupu

    01.06.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Webglobe – Yegon, s. r. o.

    20

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne