Grafik

    0 74

    2504695

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-12-08 14:54:39

    • Grafický dizajnér
    • Grafik
    • Web dizajnér
    • Webmaster

    • Informačné technológie
    • Marketing, reklama, PR
    • Žurnalistika, polygrafia, médiá

    Sme grafické štúdio, ktoré poskytuje svoje služby globálne pre celý svet. Ak ste z okolia Popradu (resp. nemáte problém dochádzať denne k nám do kancelárie) a máte chuť pracovať v kolektíve talentovaných ľudí, ozvite sa nám. Po pohovoroch vás radi prijmeme medzi nás.

    Očakávame od vás:

    Kreativitu a vysokú úroveň grafiky. Zvládať aj stresujúce obdobia. Zabudnúť na slová ako „nedá sa“ a „problém“. Vzdelávať sa. Kolegov sem-tam pozvať na pivo.

    Nezabudnite na expertnú znalosť programov / Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, After Effect.

    Adobe Edge animate – nie je podmienkou, no výhodou.

    Tím Topbanners / www.thetopbanners.com, www.topbannery.sk, www.topbannery.cz

    Požiadavky na uchádzača

    Tímový s motiváciou niečo dokázať.

    Zamestnanecké bonusy, neformálne prostredie, kariérny postup.

    Hľadáme kolegu do kancelárie. Nie freelancera. Pošlite nám, prosíme, svoj životopis + ukážky prác na ondrej@thetopbanners.com. Ak prejdete týmto prvým kolom, budeme vás kontaktovať. Ďakujeme.

    Sme grafické štúdio, ktoré poskytuje svoje služby globálne pre celý svet. Skupina talentovaných ľudí, ktorí chcú byť špičkou vo svojom odbore.

    Možný dátum nástupu

    01.02.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Topbanners, s.r.o.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Pokročilý (C1)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Adobe Illustrator – expert