Game designer – analytik

    0 170

    2064109

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-27 14:14:33

    • Dizajnér
    • IT analytik
    • Programátor
    • Výskumný a vedecký pracovník

    • Informačné technológie
    • Školstvo, vzdelávanie, veda, výskum
    • Umenie a kultúra

    Analýza dát z hier a optimalizácia hier pre mobilné telefóny a tablety (Android, iOS, WindowsPhone).
    Tvorba a navrhovanie hier.

    Požiadavky na uchádzača

    Osobnostné predpoklady:
    – kreatívne a analytické myslenie overené praxou
    – skúsenosti s počítačovými hrami
    – schopnosť odkomunikovať svoje vízie a postrehy členom a členkám tímu
    – anglický jazyk

    Výhody:
    – motivačné platové hodnotenie
    – zaujímavá práca v rýchlo sa rozvíjajúcom odvetví
    – práca v mladom dynamickom kolektíve
    – príjemné pracovné prostredie

    Pozícia je vhodná pre človeka, ktorý:
    1) má záľubu v číslach, matematike a štatistike,
    2) dokáže analyticky myslieť a interpretovať číselné dáta, a navrhovať na základe nich tvorivé vylepšenia,
    3) zabáva sa pri počítačových a najmä mobilných hrách,
    4) nebojí sa výziev a sebavzdelávania v anglickom jazyku.

    INLOGIC SOFTWARE s.r.o. je popredná slovenská softvérová spoločnosť, ktorá na trhu úspešne pôsobí od roku 2006. Poskytujeme služby v oblasti návrhu, vývoja, nasadzovania a údržby mobilných hier a aplikácií. V súčasnosti pôsobíme najmä v Európe, Latinskej amerike a Ázii.

    Hlavnými aktivitami spoločnosti sú:
    – vývoj hier a aplikacií pre mobilné telefóny
    – vývoj hier a aplikacií pre tablety

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    INLOGIC SOFTWARE s.r.o.

    12

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Google Analytics – pokročilý