Front-end alebo Back-end .NET developer, Bratislava

    0 20

    2938360

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-02-20 15:20:45

    • Programátor

    • Informačné technológie

    Ak je programovanie aj tvoje hobby, jednoznačne patríš do SIGP. Okrem toho, že sme špičkoví odborníci, sme aj super partia. Momentálne nás je 30 a pracujeme na 7 projektoch pre rôznych slovenských a zahraničných zákazníkov.

    Aktuálne hľadáme nových kolegov na nový projekt v oblasti e-commerce. Ide o AGILNÝ vývoj v plnohodnotnom tíme s analytikom, architektom a developermi.

    Tvoja zodpovednosť bude spočívať najmä v návrhu a implementácii riešenia na základe špecifikácií a podkladov od analytika a architekta. Samozrejme, že tvoja kreativita je viac než vítaná a tvojmu potenciálu dáme priestor.

    Požiadavky na uchádzača

    Front-end developer: ASP.NET MVC, JavaScript, jQuery, HTML, CSS, výhodou znalosť ReactJS, Angular, Typescript

    Back-end developer: C#, .NET, WCF, EF, MS SQL, výhodou znalosť WPF, Winform

    • Znalost Agilného vývoja
    • Výhodou je znalosť TFS alebo GIT
    • Chuť pracovať
    • Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať
    • Zodpovednosť za pridelené úlohy
    • Samostatnosť
    • Tímovosť

    • Super ľudia, ktorí robia SIGP tým, čím je
    • Neformálne kreatívne pracovné prostredie
    • Rôzne projekty pre rôznych klientov
    • Mladý kolektív
    • Firemné akcie
    • Žiadna byrokracia
    • Nadštandardné platové ohodnotenie
    • Pružná pracovná doba
    • Takmer žiadna fluktuácia
    • Stabilita

    Spoločnosť SIGP, s r.o. sa zaoberá vývojom a podporou software systémov pre externých zadávateľov. Podieľali sme sa na mnohých zaujímavých projektoch pre slovenských a zahraničných partnerov ako sú Hewlett-Packard, ŠKODA Auto, NOTINO, Synertial, RedBull, EngageSales a Megaubytovanie.sk. Okrem komplexných IT služieb ponúka spoločnosť SIGP aj IT outsourcing služieb v rámci Slovenska a zahraničia.

    Možný dátum nástupu

    02.04.2017, prípadne podľa dohody

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    SIGP, s. r. o.

    2

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
    • Počítačové znalosti – programátor
    • .NET – pokročilý