Finančný poradca, odborný konzultant

    0 179

    2086812

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-17 22:59:23

    • Finančný poradca
    • Obchodný zástupca
    • Odborný predajca
    • Poisťovací poradca

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo
    • Obchod
    • Poisťovníctvo

    Popis práce

    aktívne vyhľadávanie a získavanie nových klientov
    akvizičná činnosť, telefonické oslovovanie klientov
    analýza finančných potrieb zákazníka
    poskytovať konzultácie a informácie pre klientov na pobočke spoločnosti
    pripravovať a navrhovať optimálne finančné riešenia prostredníctvom ponuky finančných produktov spoločnosti Wustenrot stavebnej sporiteľne, a.s. a poistných služieb Wustenrot poisťovne, a.s.

    Požiadavky na uchádzača

    komunikatívnosť a samostatnosť
    príjemné vystupovanie
    iniciatíva a proaktívny prístup
    orientácia na klienta a jeho potreby
    ochota vzdelávať sa
    bezúhonnosť
    časová flexibilita
    dodržiavať pracovné postupy

    bezplatné školenia na profesionálnej úrovni
    flexibilný pracovný čas
    motivujúci príjem
    zaujímavá práca pre silnú finančnú spoločnosť s ktorou má s.r.o partnerskú zmluvu

    Pozícia je obsadzovaná pre otvorenie novej, partnerskej pobočky spoločnosti Wustenrot v B. Bystrici. Úspešný kandidát bude realizovať predaj bankových produktov a poistných služieb uvedenej spoločnosti na základe zmluvy o obchodnom zastúpení.
    Pracovný čas: od 9.00 do 17. hod.

    Spoločnosť sa zaoberá sprostredkovaním finančných služieb a poistenia. Firma pôsobí aj v oblasti predaja tovaru konečnému spotrebiteľovi, mimosúdneho vymáhania pohľadávok a poskytuje poradensko-konzultačnú činnosť klientom pri zabezpečení úhrad pohľadávok.

    Možný dátum nástupu

    01.05.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Mgr. Peter Valúch s.r.o.

    Iné obchodné činnosti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – materinský jazyk
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy