Finančný manažér

    0 128

    2086109

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-17 07:55:16

    • Finančný manažér
    • Finančný poradca
    • Obchodný zástupca

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo
    • Manažment
    • Obchod

    – Práca manažéra, budovanie a riadenie tímu sprostredkovateľov poistenia.
    -Práca na základe registrácie v NBS

    Požiadavky na uchádzača

    – spoľahlivosť
    – schopnosť pozitívneho myslenia
    – komunikatívnosť a schopnosť tímovej spolupráce
    – morálne vystupovanie a zmysel pre osobnú zodpovednosť
    – schopnosť samostatne riešiť problémy

    – spoločenské uznanie, vynikajúci kolektív, sociálne výhody, cestovanie, možnosť osobného rastu, flexibilný pracovný čas.možnosť fixného príjmu alebo vysokých provízii

    Kontaktujte ma telefonicky alebo prostredníctvom internetu zašlite svoj životopis a sprievodný list.

    Najväčšia zahraničná životná poisťovňa na Slovensku, je členskou spločnosťou svetového giganta v poskytovaní finančných služieb. Obrovská sila, ktorú predstavuje je zárukou spokojnosti a pocitu bezpečia pre klientov, zamestnancov a spolupracovníkov.

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Ing. Eduard Bukovinský – METLIFE

    Poisťovníctvo