Finančný koordinátor pre reporting

    0 128

    2050699

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-17 15:17:36

    • Finančný manažér
    • Koordinátor EÚ projektov
    • Rozpočtár/kalkulant

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo
    • Manažment

    Nadácia Pontis hľadá finančného koordinátora pre reporting – rýchlo sa učiaceho, flexibilného, schopného pracovať samostatne, silného v komunikáciíi a s chuťou pridať sa do tímu s projektami rozvojovej spolupráce v zahraničí.

    Hlavné pracovné zodpovednosti:
    – Finančný a administratívny manažment projektov Nadácie Pontis podporovaných programom SlovakAid (SAMRS) a ďalších zahraničných donorov
    – Sledovanie rozpočtov projektov a plánovanie výdavkov projektových aktivít v súčinnosti s projektovými manažérmi
    – Komunikácia s medzinárodnými donormi o finančnej časti projektu
    – Príprava finančných reportov a ďalšie kompletné podklady pre slovenských aj zahraničných donorov
    – Komunikácia a spolupráca s projektovým manažérom a partnermi projektu: kontrola finančnej správy od našich partnerov (slovenských a zahraničných mimovládnych organizácií, atď), ktoré poskytujú účtovné dokumenty
    – Pomoc s prípravou a konzultácie nových projektových návrhov (príprava rozpočtov na predkladanie návrhov projektov)
    – Príprava rozpočtu správ a prognózy pre vývoj a demokratizácia oddelenia
    – Príprava interných finančných reportov pre účely vnútronadačného finančného manažmentu
    – Administratívna podpora projektového a finančného manažmentu (príprava zmlúv, žiadostí, správ)

    Požiadavky na uchádzača

    Akého uchádzača hľadáme:
    • človek so srdcom, ktorý nielen berie, ale i dáva
    • osobnosť, ktorá vyžaruje dobrú energiu a nadšenie pre vec
    • kolega, ktorý vždy ochotne pomôže iným členom tímu
    • pozitivista, ktorý zvládne komunikovať s tetami na úradoch aj s partnermi v Afrike, v angličtine i slovenčine
    • pracant, ktorý akceptuje vysoké tempo a viacero súbežne bežiacich projektov a vie si prácu efektívne rozdeliť
    • pedant, ktorý má veci na poriadku a ktorému neprekáža ani administratíva, tabuľky a klikanie
    • progresívec so vzťahom k moderným technológiám, ktorého baví učiť sa robiť s novými aplikáciami
    • zlepšovateľ, ktorý si všíma veci, iniciatívne prichádza s nápadmi a aktívne rieši problémy
    • človek, ktorého správanie je konzistentné s hodnotami Nadácie Pontis a jej etickým kódexom

    Náš nový kolega by mal mať nasledujúce kvality:
    – Dobrá znalosť v oblasti finančného riadenia a chuť učiť sa pravidlá finančných príručiek a reportovacích manuálov
    – Komunikačné schopnosti a asertívne zručnosti
    – Veľmi dobrý anglický jazyk slovom aj písmom
    – Znalosť slovenského účtovného systému,
    – Prax v účtovaní výhodou
    – Skúsenosť s projektovým manažmentom
    – Prax v neziskovom sektore výhodou
    – Skúsenosti v oblasti finančného riadenia a administrácie projektov výhodou

    Výhody:
    • napĺňajúca práca dávajúca pocit zmysluplnosti
    • silný tím
    • profesijný a osobnostný rast (školenia, semináre)
    • prácu v mladom a talentovanom tíme
    • flexibilná pracovná doba, možnosť home office

    Nevýhody:
    • úvodná záťaž, potreba naučiť sa viac nových vecí naraz
    • pomerne veľa nevyhnutnej administratívy, menej kreatívy
    • nutnosť udržiavať tempo a zvládnuť množstvo úloh

    Prihlasovací proces:
    Ak si myslíte, že máte správnu kombináciu zručností a máte chuť pridať sa do nášho tímu, zašlite prosím svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list v angličtine do 31. marca, vysvetlite, prečo si myslíte, že ste tým správnym kandidátom na post a pošlite na:

    pontis@nadaciapontis.sk

    Prosím, dať do názvu e-mailu: finančný koordinátor pre reporting.

    Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa inzerátu, kontaktujte nás na e-maile: pontis@nadaciapontis.sk

    Po prvom výbere budú vybraní záujemci pozvaní na pohovor v priestoroch nadácie v Bratislave.
    Podmienky:

    Hodiny: práca na plný úväzok

    Počiatočný dátum: 1. máj 2015

    Miesto: Bratislava, Slovensko

    Typ pracovnej zmluvy: samostatne zárobkovo činná osoba

    Nadácia Pontis sa venuje rozvoju zodpovedného podnikania, podpore firemnej i individuálnej filantropie a demokratizácii a rozvojovej pomoci v zahraničí.
    Viac informácií o Nadácii Pontis nájdete na www.nadaciapontis.sk.

    Možný dátum nástupu

    01.05.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Nadácia Pontis

    11

    Mimovládne organizácie, občianske združenia

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý